Wpis z mikrobloga

ok pytanie, moze dziwne ale
co powoduje zeza po speedzie? Tak, pytam serio. Może ktoś z was tego doświadczyl, bo niestety internet poza wykopem za wiele nie mówi o tym.
Ogólnie zauważyłam tendencje u siebie do zezowania jedynie podczas rozszerzenia źrenic - obserwacje po wizycie u okulisty ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i za każdym razem przy stymulantach, pigułach był w mniejszym lub większym stopniu, dobrze ze odkryłam to niepublicznie. Chodzi o jakieś napięcie mięśniowe, zwiększone ciśnienie w oku?
Dodam że było to coś kryształ-amfetamino-podobne
#narkotykizawszespoko
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ruraura: wiesz mój dobry kumpel zwykle ma strasznego zeza gdy ja nie specjalnie. No chyba że muszę patrzeć na coś z bliska. Myślę że może to być kwestia widzenia ogólnie typu dalekowzroczność i bliskowzrocznosc, tak na co dzień. Możesz też starać się to ukryć zamykając jedno oko.
  • Odpowiedz
  • 0
@Multiwitamina-_: rzecz w tym ze wtedy kiedy brałam (jestem czysta pewien czas) moja wada wzroku byla początkująca albo nawet nie istniała, za to okularnicy i ich oczy mieli się świetnie. Zastanawia mnie właśnie mechanizm tego zjawiska
  • Odpowiedz
@ruraura: może przejdź się z tym do neurologa? Zrób mri czy coś. Ogólnie stymulanty zwiększają ciśnienie śródczaszkowe, może coś ci uciska na nerwy?

Najlepiej iść do profesjonalisty, bo może się okaże, że w ogóle nie możesz korzystać ze stimów.
  • Odpowiedz
  • 0
@Theobromine: obecnie nie korzystam ze stimow bardzo długi czas, chociaż ucisk na nerwy ma sens. Wiem ze to nie kwestia ciśnienia w gałkach ocznych, na codzien jest prawidłowe. Chyba ze wzrasta właśnie po użyciu. Pożyjemy, zobaczymy. Jeżeli jeszcze zdarzy mi się użyć to zobaczę czy problem występuje
  • Odpowiedz