Wpis z mikrobloga

Byłem na tym całym #highleague (podróbie #famemma xD), jedyna walka, którą byłem naprawdę zainteresowany nie odbyła się xD, siedziałem przy jednej z alejek która wracają zawodnicy i generalnie tak:

-ogólnie patologia, mnóstwo gimbów się kręci na płycie, żeby zrobić sobie zdjęcie z idolem, nie siedzą na swoich miejscach

-ochrona ich przegania, ale już czeczeńców i dużych schabów nie xD i mogli sobie stać i zasłaniać innym

- #mentzen #konfederacja czerwona morda po jednym piwie xDDDDD

-przy ringu siedział jakiś ciapak, któremu inne ciapaki oddawały pokłony, Malik też

-Malik cały czas z ochroniarzem, jak gimby prosiły o zdjęcie to nawet nie odpowiadał i szedł dalej xD

-koksu po walce siedział 20 minut pod klatką i dopiero poszedł do szatni

-na trybunach nie wiem kto się bił, ale zadyma rozkręcała się 3 razy, z daleka wyglądało na niezły młyn

-3 razy grupa 15-20 ochroniarzy biegła z płyty w stronę szatni

-po przegranej bomby Zusje dostała napadu #!$%@? z radości xD

-Ferrari z dwoma ochroniarzami

-na bombę po walce czekał Ferrari i ekipa od #psychotrop , najpierw Ferrari powyzywał się z bombą, bomba go opluł, ale bez rękoczynów

-potem naokoło bomby skakały ziomki od psychotropa, ale oddzielone przez innych ludzi

-na koniec plottwist, jeden z ziomków psychotropa wyskoczył do Ferrariego xD, Ferrari pokazał, że nie chce się bić i gość spasował

- #lexy > #natsu , spoko dupa

-Ajtuj #szpilka robił zdjęcia z gimbami, ale z miną obrażonego Pumby xD

- #nitro #thenitrozyniak chciał wejść z takefunem pod klatkę po walce Dubiela, ale ochrona go nie wpuściła, dzwonił do Malika, ale nie odebrał xD

- #karmowski bez Amelki xD, ale z żoną

-stary Denisa normalnie łaził po płycie i nikt go nie ruszał, Denisa nie widziałem
  • 17