Wpis z mikrobloga

Postanowiłem wybrać się na galę #highleague , żeby obejrzeć walkę Burneiki, dzięki któremu zacząłem chodzić na siłownię. Wszystko było super, oglądałem sobie walki, jadłem popcorn, piłem napój generalnie miło spędzałem sobotni wieczór. W pewnym momencie podszedł do mnie jakiś koleś i zapytał, tutaj cytat „Ty mordzia kur''a te a ty, za kim jesteś kur''a te?” nie zdążyłem, nawet odpowiedzieć, że nie interesuje się piłka nożna, a już leżałem przekopany na ziemi. Byłem ogłuszony, z nosa leciała mi krew, słyszałem, tylko żebym stąd wypie''dalał do siebie na wieś. Poszedłem do toalety się ogarnąć, niestety pierwsza kabina była zajęta, co gorsza jakiś zwyrol oglądał tam filmy dla dorosłych. W drugiej kabinie czterech typów ubranych na zielono spuszczali innemu typowi łeb w kiblu. Miał na przedramieniu tatuaż Elana Toruń. Z trzeciej kabiny wyszedł jakiś krasnal z dziwną brodą i nawet się nie odezwał. Wyszedłem stamtąd i wracam teraz pociągiem do domu, nigdy więcej… Straszna patologia i marnowanie pieniędzy. #patostreamy #takbylo
#famemma
  • 3