Wpis z mikrobloga

Nie wiem co się odjaniepawlilo w Niemczech ale dziś pociągi pojawiają się randomowo w randomowych miejscach bez rozkładu i każdy jest opóźniony o pare godzin. Już 6 godzinę próbuje pokonać 170 km z Koblencji do Aachen. Jechałem nawet już jakism EC z Austrii który pojawił się z nikad w Koblencji po odwołanych 4 moich pociągach…. #niemcy #pociagi #heheszki #zalesie
vlahbej - Nie wiem co się odjaniepawlilo w Niemczech ale dziś pociągi pojawiają się r...

źródło: comment_16543767589LarhPy1KWBOgWWQJAdMNU.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@vlahbej a orientujesz się czy kupię taki bilet w Szczecinie? Mieszkam pod Hamburgiem i sprowadzenie rodziców że Szczecina byłoby o 300pln tańsze na tym bilecie. Tylko nie wiem czy mam kupić tutaj i wysłać listem czy kupią na Hbf w Szczecinie
  • Odpowiedz
  • 0
@samerowski: Oj tam ja chcialem tylko 170 km nad mosele pojechać. Wedle rozkładu 2 przesiadki. A skonczylo się Armagedonem. Jednak pozostanę wierny swojemu samochodowi.
  • Odpowiedz
@vlahbej: Odważny z ciebie człowiek, żeby jechać nad Mozele czyli jedna z najładniejszych tras pociągowych w DE podczas pierwszego weekendu z 9euroticket XD

Dodatkowo długiego weekendu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@erni13: Spodziewałem się ze będzie dużo ludzi ale nie tego ze w długi weekend na najbardziej popularnej trasie DB odwoła sobie 70 proc pociągów bo tak.
  • Odpowiedz