Wpis z mikrobloga

#bonzo

Witajcie, zacznę od tego że ogłupianie i tak już zepsutego Mateusza przez Belgijskie schorzenie to już nie jest to co sprawiało mi uśmiech na twarzy po ciężkim dniu w pracy albo treningu, nasz szlachetny zakątek internetu gdzie każdy z nas szukał uśmiechu oraz z myślami co dzisiaj małpka zmaluje..

Pozorna zmiana na sojusznika oraz niszczenie i tak zniszczonych zwojów resztki mózgu oraz zastąpienie jej spinerem nie jest dość smaczne ani tym bardziej śmieszne, pomijając fakt że historia Amandy, woja z azbestem a'la kikutem już się przejadła jak pizza od grubego benka gdy się nie ma pieniędzy bo wiadomo każdy z nas żyje od pierwszego do trzeciego a połowa dodatkowo jest niesłysząca.

Naturalność Peja zaczyna, co ja piszę już jest zachwiana ciągle dzieko USG zwierzęcia, menelica.

Odnoszę wrażenie że wyczuli temat po śmierci teściowej a'la sąsiadki melina nie ma prawowitego właściciela, nie wiem jak to prawnie wygląda ale jeszcze dojdzie do tego że albo gruby Benek, mery albo azbet przejmie melinę, wiadomo nie w trybie ekspresowym o ile już czegoś nie podpisał, nie można tego wykluczyć jak wierzy w żonę z wakandy i psi smalec i fuzje dna zwierząt i ludzi .. ale też nie można brać tego za pewnik, cóż złe czasy nastały na tagu i w cyrku bezrobotnych małpiatki i orka.

Ehh to już nie jest to samo.. wysyp "obrońców" z insts i tiktoka wspierając bezrobocie drobnymi które idą na pizzę nie pizzę i energole.. To nie teściowa była przeszkoda tylko Córka...

Pozostaje mieć nadzieję że jeszcze nadejdą radosne drzwi.

"Zamknąć bramę cioty #!$%@?"

Benc, elo

Khyyy
J4s0x - #bonzo 

Witajcie, zacznę od tego że ogłupianie i tak już zepsutego Mateusza ...

źródło: comment_1654372664Sg1oD22WYZj8OGRdBY4YFI.jpg

Pobierz
  • 8
@J4s0x Nie wierzę że Azbet czy Mery mają szansę na zdobycie Meliny na własność, to że zrobili wodę z mózgu Ogrzycy i Tigerowi nie znaczy że mają w garści wszystkich spadkobierców.

Rodzina Gochy tematu łatwo nie odpuści a też nie są takimi jak ułomami jak Koberka. Azbet i Mery poziomem wkręt też nie udowadniają by byli mega bystrymi osobami, kontrola Melinów to ich hobby.

Belgijska grupa trzymająca władzę niszczy całe Uniwersum, jego