Wpis z mikrobloga

#applewatch #apple #iphone

Czy na Iphone jest gdzieś podsumowanie moich treningów, przejechanych km na rowerze, statystyk (wzniesienia podczas jazdy, tempo, etc) i innych aktywności? Do tej pory używałam mibanda, wszystko było pod ręką w jednej apce i teraz nie umiem tego znaleźć ani się przestawić (,)
  • 13
@pianinka: apka Zdrowie -> zakładka Przeglądaj -> Aktywność na samej gorze -> klikasz konkretna aktywność i masz możliwość prześledzenia na rozne okresy czasowe. plus na samym dole masz wgląd w "wszystkie dane" gdzie ci pokaże surowe informacje.

niestety nie ma chyba podsumowania ile łącznie było kroków np w okresie 6 miesięcy.
@pianinka: jak chcesz jakieś konkretniejsze podsumowania, typu miesięcznie, rocznie, średnia prędkość, porównania miesięcy etc, to eksportuj aktywności do jakiejś zewnętrznej aplikacji typu strava np. Niestety wszystko starsze niż 30 dni już jest nie do odzyskania w ten sposób, ale od dzisiaj możesz sobie prowadzić normalny zapis. Ten domyślny w appce fitnes jest do niczego więcej niż spojrzenia na szybko na mało wnoszące liczby
@Faley: @trujacybluszcz: @nietopies: Dziękuję wam ()

Chyba najlepiej to widać na tej apce fitness, zrobiłam szybki workout żeby zobaczyć czy się gdzieś pojawi i faktycznie go znalazło, w apce fitness jest od razu na pierwszej stronie wszystko tak jak lubię, w Zdrowie też się pojawiło, tylko trzeba trochę się nastukać i poscrollować. Ale będę monitorować na obu :)
pianinka - @Faley: @trujacybluszcz: @nietopies: Dziękuję wam (。◕‿‿◕。)

Chyba najlep...

źródło: comment_1654373894TkEdecd94yofFIy8n7Xjod.jpg

Pobierz
@Nie_znany: Hmm, ogólnie aż tak się tymi danymi nigdy nie interesowałam żeby robić sobie zestawienia, ale poczytam o tej apce i może faktycznie zacznę przerzucać jak ma być bardziej przejrzysta/dłużej przechowywać dane, dzięki.
@pianinka: jak dasz dostęp to do aplikacji fitnes i zdrowie będą również zapisywać się dane z treningów z innych aplikacji i urządzeń. Ja mam połączona wagę Xiaomi, która wysyła do Apple zdrowie dane wagowe i tam te założenia masy ciała. Na AW i IP mam apke adidas running, która zapisuje dane treningowe tez w zdrowiu i fitness. Tak samo jak np. używasz jakiejś apki żywieniowej to może ona zapisywać wszystko w