Wpis z mikrobloga

@Vizley: to jeździj nielegalnie, jak się #!$%@? to ty będziesz miał problem nie my ( ͡° ͜ʖ ͡°) mirki cię tylko ostrzegają że może to sie skończyć przypalem. Równie dobrze kup sobie litra albo śmigaj w ogóle bez papierów. Ja kontroli nie miałem na Moto przez 3 lata w ogóle.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vizley: rob co chcesz, raz przez swoją głupotę 8 nie wezwałem policji, praca na czarno, parkingowka) dostałem 2.5k regresu, nic przyjemnego. Wszelakie rejestrowanie 125 na 50 czy jakichś 600 na A2 to dla mnie skrajnie debilizm, ale rob co chcesz. Kontrola kontrola,ale nie daj kogoś stukniesz albo on Ciebie i jesteś w dupie. Dla mnie coś takiego to totalna patologia
@vapores: 600 można zarejestrować na A2. Przepisy nie regulują w żaden sposób pojemności motocykla na tą kategorię. Chodzi o to, że taki motocykl nie może mieć >70kW a FZ6n ma niestety 72kW
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vizley: no to gratuluję. W razie kontroli NIC Ci nie grozi. Przeważnie policja nie jest w stanie odróżnić 125cc od 50cc, a my tu mówimy o kilku kW, ale w razie kolizji już jest jest to dokładnie sprawdzane i jeśli się dopatrzą to pyk regres
@olesh "Imo, nie próbuj bo rodzina cię nie spłaci a długi są dziedziczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)" a odrzucenie spadku?
@Vizley o to chodzi w życiu żeby być debilem, sam czegoś fajnego szukam na a2 ale to prędzej będę mógł zrobić a pełne niż #!$%@? znajdę jakiś fajny motocykl co można na a2 rejestrować xD kupuj 600 nie #!$%@? i nie słuchaj wiecznych malkontentów z portalu wykop.pl