Wpis z mikrobloga

@JanDzbanPL dobry nick ( ͡º ͜ʖ͡º) pomijając fakt, że na bank część z tych ludzi wyjechała do nas z terenów nie objętych wojną, to myślenie o ukraincach że to jacyś biedacy to mega ignorancja. Nie przyjdzie do głowy, ze to 3 letnie auto to jedyne co ze sobą zabrali, a dom, praca i cala reszta została i być może jest już zniszczona. Ja #!$%@?, może ci bogatsi
  • Odpowiedz
@Habemuspapam69: Autobus do Polski to zwykle ok. 100 zł, a jeździły jeszcze pociągi i sporo wolontariuszy woziło ludzi. Więc kto chciał, to wyjechał - w Polsce są zarówno ci bogaci, jak i ci biedni - to widać. Gdybym miał jakieś drogie auto, to też bym chciał je wywieźć z kraju, w którym jest wojna.
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard doopa piecze że Ukraińcy mają pieniądze, ale jeśli Polak który zarabia 3 tysie na miesiąc i myśli że jest kuhwaa kimś powielał przez lata narrację o tym że Ukraińcy są biedni to się polaczky burzą że oni nie mają a ktoś ma.
Jak coś to bogaty też zginie w wybuchu bomby lub w wyniku postrzału.
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: #!$%@? mać. Ja i moja rodzina to mamy pod górkę zawsze . Kobieta z Ukrainy która my przyjęliśmy pod dach, pracuje na kurnikach po 10h i dojeżdża rowerem ehhhhh. Szkoda że taka z Tesla się nie znalazła (,)
  • Odpowiedz