Wpis z mikrobloga

#!$%@?łam w 2 miesiące swoją wypłatę z 10 kwietnia bo pracowalam miesiąc na klepkach w Ikei i skończyła mi się umowa. z 2600zł zostało 140, pomyślałam se ale jestem drogą boujee high maintenance dziwką. Wszystko poszło na vintage szmaty z vinted, kosmetyki, słodycze zioło cbd, czasem piwo. Wszystko na przeżarcie mojemu wielkiemu dupsku, a trzeba jeszcze odkładać na przyszłość której nie mam
#gownowpis #bieda #rozowepaski
  • 40
@nowywinternetach: Onlyfans to taka manipulacja mająca normalizować prostytucję w wersji cyfrowej dla mlodych kobiet, tak naprawdę jeśli już się nie jest internetową celebrytką np. z instagrama to nie zarobisz pieniędzy na OF. Pięknych młodych kobiet jest na świecie w #!$%@? ale nie każda musi robić z tego pieniądze
jeśli już się nie jest internetową celebrytką np. z instagrama to nie zarobisz pieniędzy na OF


@britney_cobain: Ale próbowałaś, tak? Z golizną? Z promowaniem siebie na insta?

Onlyfans to taka manipulacja mająca normalizować prostytucję w wersji cyfrowej dla mlodych kobiet


I weszłaś w to przez tą manipulację czy to ram robisz?

Masz zaburzenie narcystyczne i paranoiczne? Autyzm? Coś Ci zdiagnozowali?


A co z tym, nie opowiesz?
@nowywinternetach: nie mam na nic oficjalnej diagnozy ale podejrzewam aspergera, może borderka #!$%@? wie, kompleks boga mam na pewno i jestem narcystyczna. No i nie ogarniam społecznych zachowań, zawsze jest ściana między mną a resztą ludzi i jestem awkward troche
@britney_cobain To może być po prostu brak obycia z ludźmi, jak przychodziłem do pracy po 2 latach siedzenia w domu, miałem podobnie.
Zawsze najprościej zwalić na choroby i nie pracować nad sobą.
Nie wiem czy trollujesz czy nie ale jesteś kreatywną osobą i nie powinnaś pracować w Ikei.