Wpis z mikrobloga

@Amatorro: Śmiem twierdzić jednak trochę inaczej. Na przykład moim zdaniem ten diss nie przeszedł bez echa, ale był bardzo krótko na fali z tego względu, że zbyt późno go wypuszczono. A technicznie jest to naprawdę dobre śmiem twierdzić, że wielu ''zawodowych'' raperów w naszym kraju mogłoby się uczyć od Xayoo jak pancze składać i rapować.
@Amatorro: Moim zdaniem na pewno nie można powiedzieć, że się marnuje ponieważ gdyby się marnował to absolutnie nie byłby w miejscu w którym jest obecnie. Jeśli już to bardziej można tu mówić o potencjale którego nie wykorzystuje do końca ewentualnie i tym, że jest inteligentny przez co wyróżnia się na tle innych. Bo obecnie niestety większość nowych twórców tudzież ludzi którzy się przebili to nudni ludzie z castingu którzy nie mają
@Insane_Mike: Ale, proszę nie wkładaj mi w usta słów których nie wypowiedziałem. Absolutnie nigdzie nie napisałem, że oni sami napisali do tego tekst a nawet tak szczerze pierwszą rzeczą po zobaczeniu tudzież usłyszeniu tej piosenki była właśnie ta myśli. Aczkolwiek dalej uważam, że Xayoo jest lepszy od wielu ''zawodowych'' raperów w tym kraju bo ogólnie bardzo często wygląda to tak, że raperzy w naszym kraju mają za zadanie tylko i wyłącznie