Wpis z mikrobloga

Działajmy wspólnie na rzecz dobra! Discord i tag dla chcących masowo działać!


@atrick: @koba01: Cześć, robię osobny wpis żeby więcej osób zobaczyło. Wszystko w nawiązaniu do znaleziska oraz wpisu:
https://www.wykop.pl/link/6687371/dzialajmy-wspolnie-na-rzecz-dobra-discord-i-tag-dla-chcacych-masowo-dzialac/
https://www.wykop.pl/wpis/65920091/moze-jakis-oddolny-masowy-spacer-w-celu-podziekowa/

Chciałem się zapytać czy to przypadkiem nie jest jakiś spóźniony żart na prima aprilis, że @sorek jest w moderacji oddolnej wykopkowej inicjatywy na protesty? Jeśli zastanawiacie się skąd takie pytanie to wejdźcie w jego profil i zobaczcie jego aktywność w dowolnym momencie w czasie.

Gościu jest fanatykiem Korwina. I by była jasność - to samo w sobie nie jest problemem, bo każdy ma prawo do swoich poglądów. Problemem natomiast jest to, że na przestrzeni lat odkąd mam tu konto z mojej perspektywy dosłownie praktycznie każda jego inicjatywa obywatelska wiąże się wprost z promowaniem Korwina. A żeby tego było mało to gościu jest dosyć uczulony na krytykę partii Korwina i w przypadku jej krytyki stosuje zwykłą cenzurę w swoich wpisach - trochę ciężko mi uwierzyć, że nie będzie podobnie się zachowywał na discordzie (jeśli nawet nie teraz to po jakimś czasie). By było jeszcze gorzej typ wprost wyznaje prorosyjskie poglądy JKM i podaje je dalej. Przeglądając jego profil na wykopie i twitterze bez problemu znajdziecie komentarze gdzie nie wierzy w masakrę Ukraińców w Buczy czy udostępnia i lajkuje dalej wprost prorosyjskie wpisy i komentarze dalej :/

Zostawiam kilka komentarzy, które zapisałem sobie w notatkach na jego profilu jakbyście chcieli przejrzeć sobie (najlepiej otwierać w nowej karcie):
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10


Uważam, że inicjatywa jest słuszna ale @sorek raczej nie należy do najbardziej zaufanych osób z internetu. Stąd mój mini protest. Aktualnie z tego co widzę znowu wyłapał bana - zgaduję, że znowu za sianie prorosyjskuch bzdur ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bekazradykalow #neuropa #4konserwy

Użyję też oryginalnych tagów z wpisu oraz znaleziska dla zasięgu:
#wroclaw #warszawa #poznan #krakow #gdansk #katowice #szczecin #lodz #polska #europa #swiat #wykopefekt #dosctego #discord
Kryspin013 - > Działajmy wspólnie na rzecz dobra! Discord i tag dla chcących masowo d...

źródło: comment_1654336942QdHsswlBg2Q3L0IKTq8vEm.jpg

Pobierz
  • 16
On się będzie pod tym podpisywał imieniem i nazwiskiem a wy się raczej nie ujawnicie bo to mogłoby zaszkodzić warszawskiemu ratuszowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Latarenko: Co to ma do tematu w ogóle, że sorek sobie hasa po internecie przedstawiając się imieniem i nazwiskiem? I o co chodzi z ratuszem?

I w sumie po co tu wpierdzielasz jakieś mało istotne wątki? Jak napisałem wyżej, średnio mnie obchodzi
Sorry wykopki ale w tym kraju organizować się potrafią tylko geje i kobiety


@mokry_sen_polonisty: Zaczynam myśleć, że to prawda.

Do tego pod słuszne inicjatywy jak strajk przedsiębiorców podpinają się politycy uznawani za prorosyjskuch szurów którzy potem dyskredytują takie strajki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No co zrobić jak jak lewactwo i pe*olibki popierały covidowy zamordyzm.


@Latarenko: Idź z tymi swoimi poglądami gdzie indziej, ok? Ten wpis nie służył temu byś przyszedł tu spamować swoimi szurskimi bzdurami.

Dziękuję Pan @koba01 Jak wspominałem, nie mam nic przeciwko sorkowi jako userze, tylko dziwiło mnie jaki jest powód tego, że dostał tak wysokie uprawnienia.

CC @mokry_sen_polonisty: @Lukardio: @ElefantKatona: @Zuldzin @groman43 @
Kryspin013 - > No co zrobić jak jak lewactwo i pe*olibki popierały covidowy zamordyzm...

źródło: comment_1654354535HyLpkgTsDV1ICO9ggCXqWX.jpg

Pobierz
Po czym mnie zablokował


@koba01: Soory, jakimś cudem napisałem to samo po tobie. Na discordzie cię zablokował? xD

To właśnie w jego stylu jest. Gościu jest niepoważny dlatego kłuło mnie że taka osoba zachowująca się jak dziecko może mieć uprawnienia moderatora ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bastek66: i tak to nie zmienia kwestii, że
a) na #!$%@? sorkowi miał być ten mode, widziałem, że nie bardzo chciał powiedzieć,
b) czemu on tego mode dostał,
c) obraził się jak dziecko i wyszedł z serwera bo odebraniu mu uprawnień większych niż mają prawie wszyscy na tym serwerze - a rzekomo przyszedł tam by podyskutować,
d) dawał się łapać na prymitywne zaczepki i wdawał się co chwilę w bezsensowne dyskusje.