Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Gadu, gadu to idziemy do przodu. Budynek po prawej już nie istnieje, spalił się w1976. Został tylko ten po lewej, bez muru i tego dalszego. Fajna rzecz robić takie coś i patrzeć na swoją miejscowość sprzed wojny. Polecam.
#bleder #makieta #3d i mój tag #ertmakietuje

Proszę nie mówcie: "o hui Ert trzeba to zrobić blablabla jak możesz tego nie robić?!?!?!
A no nie robię, jak chcecie dawać rady to lopatologicznie bo ciągle się uczę tego programu. A to, że ty wiesz i pokazujesz swoją wyższość to mi jakoś nie pomaga. Buziaki.
Ertrael - Gadu, gadu to idziemy do przodu. Budynek po prawej już nie istnieje, spalił...

źródło: comment_1654327282iowgqWPCjjbmRXHA7rs3Rv.jpg

Pobierz
  • 9
@Ertrael Gdy masz identyczne obiekty jak okna duplikuj je za pomocą alt+d wtedy program nie doda nowych wierzchołków a model będzie bardziej zoptymalizowany.
Dodawaj sobie modyfikator bevel na takich ostrych obiektach w realu nic nie jest ostre jak brzytwa i po prostu to później lepiej będzie wyglądać na renderze.

Ogólnie kawał dobrej roboty, wrzuć gdy porobisz jakieś rendery
@Ertrael wiesz co, na podstawowym poziomie to jest banalne, tak żeby wyglądało to mega realistycznie jest mega trudno, trzeba dużo później działać w Photoshopie. Ja robię interiory, z exteriorami może być nieco inaczej.
Ogólnie jakbyś miała w tym temacie pytania to wal śmiało