Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
tak ale wypisałem się z listy kleopatrixx

@zryyyty: na publicznej liście dalej jesteś, "jeżeli chcesz być wolany zaplusuj ten wpis" ¯(ツ)/¯ ale ok, oczywiście zanotuję i wołać na przyszłość nie będę. Natomiast warto odplusowac, bo ktoś inny wołać może, zakładając tak jak ja, że "zaplusowales = chcesz być wolany"

@hiperchimera: spamera? Tyle lat na wypoku jesteś i nie wiesz co to Mirko listy?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zryyyty: dlatego tak jak mówię - z mojej strony nie ma problemu, prosisz - nie będzieszprzeze mnie wołany.

Jak się kradnie suby na YT? Serio pytam, słyszałem o kupowaniu subów ale nie kradnieciu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MglawicaKraba: myślisz że jesteś zabawny, a tak na prawdę pokazujesz swoją biedę umysłową (możesz mnie zbanować za słowa prawdy).

Wszedłeś na forum ze zdjęciami pomnika Syrenki z Warszawy i teraz spamujesz tymi zdjęciami na stronie miłośników samochodu Syrena, bo hahaha to Syrenka i to Syrenka. Bo przecież to miłośnicy Syrenki nie? Chcą widzieć zdjęcia Syrenki to im wstawiam hyhyhy...

Już nawet @JanParowka ze swoją obsesją na temat Kubica/Koterski jest zabawniejszy od
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
myślisz że jesteś zabawny

Nie, myślę że wołam ludzi do ciekawego znaleziska o #konfederacja . Jak na przykład tutaj. Dokładnie to samo - moje wołanie dotyczy sondaży #konfederacja , tamto wołanie dotyczy sondaży #konfederacja. A właśnie,

Wszedłeś na forum ze zdjęciami pomnika Syrenki z Warszawy i teraz spamujesz tymi zdjęciami na stronie miłośników samochodu Syrena,

@hiperchimera: lol. Porównaj podlinkowane wyżej wołanie sprzed 5 miesięcy i to moje. Praktycznie identyczne
źródło: comment_1654327459LK7SIZWrPtMgM4rTvLSXwI.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
nie interesują mnie treści od ciebie
@r4x4: ale interesują Cię treści związane z #konfederacja , prawda? I spójrz na to praktycznie identyczne znalezisko które wykopałeś ochoczo. Tu "sondaz konfederacji", i tu "sondaz konfederacji". Cóż się zmieniło, że wtedy super znalezisko, a teraz już Cię nie interesuje? ( ͡º ͜ʖ͡º)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@r4x4: lol, teraz zauważyłem. Sondaż Ipsos wykopałeś, sondaż Ibris zakopałeś jako "informacja nieprawdziwa". Musisz być strasznym fanem tej pierwszej sondażowni i strasznie nie ufać tej drugiej

Bo przeciez chodzi o sondazownie, a nie coś innego, prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)