Wpis z mikrobloga

@RunningMan: RC120 jeśli mają być jakieś szutry IMO. Tarczówki pozwolą wrzucić znacznie szerszy kapeć - będzie wygodniej.
Ten Triban Regular spisałby się lepiej jako typowa szoska / szoska endurance.
@k3lt: @RunningMan: 120 ma słabszą grupę, ten jest sprzedawany z oponą 28c więc dla dziewczyny 160cm spokojnie poleci po lekkich szutrach do tego może sporo zejść z ciśnienia. Do tego budżetowe mechaniczne tarczówki słabiej będą hamować ja ta sora.
@RunningMan: Ta szosa z linku to chyba najlepsze co jesteś w stanie znaleźć w tym budżecie w miarę rozsądnej dostępności. Na wzrost 160cm potrzeba rozmiaru XS, który obecnie jest niedostępny, ale Decathlon ma dość częste rzuty - musisz co jakiś czas sprawdzać stronę.
Niedawno kupiłem ten rower różowemu i jest mega zadowolona ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wg specyfikacji wchodzą opony 32mm, ale ludzie niby wsadzają tam nawet
@RunningMan: Weź pod uwagę najbardziej geometrię. Kobity lubią wyprostowaną pozyjcję w stylu miejski rower z koszyczkiem :)
Jak to ma być rower na niedzielne wycieczki to nawet nie patrz na taką geometrię tylko kup jakiegoś holendra ;p
Kobity lubią wyprostowaną pozyjcję w stylu miejski rower z koszyczkiem :)


@DanielVideo: proszę nie generalizować, na normalnych rowerach też jeżdżą ;)

@RunningMan: myślałam m.in. o tym, skończyłam z krossem vento w rozmiarze xs. Popatrz w sklepach stacjonarnych czy nie mają może, bo na stronie producenta jest niedostępny, upolowałam w stacjonarnym. Nie wiem jak to się ma do komfortu jazdy na innych rowerach (całe życie na trailowych mtb), wiec polecić nie
@ja_tylko_po_recepte: Dzięki za opinie. No właśnie wygląda na to że 160cm jest idealnie pomiędzy XS a S. Najgorzej, że nie ma go nawet gdzie przymierzyć bo z tego co patrzę to pustki w sklepach. A Twój różowy ile ma wzrostu?
@DanielVideo: Ma teraz właśnie holendra i po przejechaniu 50km ze mną miała go ochotę wywalić do rowu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kasiknocheinmal: Ok dzięki za
@RunningMan: 164cm, ale stosunkowo krótkie nogi więc XS pasuje idealnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie jestem ekspertem co do dopasowywania rozmiaru roweru, ale często przewijają się opinie, że jakby co to łatwiej mniejszy rower "wydłużyć", niż większy "skrócić".
Co do mierzenia w sklepie to możecie próbować, Decathlon ma egzemplarze ekspozycyjne, których nie sprzedaje i są dostępne do pomacania i przymierzenia (a przynajmniej z tym się spotkałem)