Wpis z mikrobloga

Kuboty za mniej niż 10 złotych to dupa, nie Kuboty


@Krzychurychu: możliwe że chciałeś napisać "więcej" zmiast "mniej"

Natomiast tak jak kiedyś kupowałeś je za 10zł, to tyle jest teraz właśnie warty pieniądz, że kosztują 30zł.
  • Odpowiedz
@justkilling: Racja. Chodziło o „wiecej”. Inflacja inflacją, ale obok leżały bardziej „jakościowe” klapki za 20 wiec kaman
Swoje kupiłem jakieś 7 lat temu w Auchan za jakieś 8 PLN. Służą do dziś
  • Odpowiedz
@justkilling: Prawdziwe klapki kubota to wasnie chińskie dziadostwo z marketu czy bazaru. Pamietam jeszcze w latach 90 jak ziomeczek popylał w takic na basen w szkole. Jakiś czas temu na fali popularności memów z Januszem Polakiem nagle się ludziom o nich przypomniało. Potem ktoś postanowił to spieniężyć i założył tą firmę która obecnie sprzedaje „premium” kuboty i każe sobie płacić jakby to było nie wiadomo co.
  • Odpowiedz
Potem ktoś postanowił to spieniężyć i założył tą firmę która obecnie sprzedaje „premium” kuboty i każe sobie płacić jakby to było nie wiadomo co.


@Krzychurychu: po pierwsze, myślę że "każe sobie płacić jakby to było nie wiadomo co" brzmi śmiesznie przy klapkach za obsrane 3 dychy xD

po drugie - ja to dobrze wiem, tylko te 8 lat temu kubotów nie było, prawdziwe chińskie kuboty z bazaru to się dostawało
  • Odpowiedz