Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? taki tag jak #przegryw ludzie zdrowi mogący zmieniać świat zapętlają się na smieciach, wiem, że wam niczego nikt w życiu nie wytłumaczył jak to ma wyglądać, kim jest człowiek i to, że jak sie #!$%@? postarasz to jestes w stanie przenosić góry, trzeba przeskoczyć ten poziom beznadziei, to jest łatwe, uwierz mi, problemy zaczynają sie wtedy kiedy chcesz cos zmienić nie tylko dla siebie, a taki switch dla siebie to jak pstrykniecie palcami jest
  • 24
@armacoder: nie wachluj tylko tadeusz wajche przełóż, wiem dokladnie o czym pisze, nie udzielam się w tematach które są mi obce tylko, że takich nie ma, od sumeru na każdym kontynencie, tu zbieram plony, to jest mój rewir, historia moja człowieku
To, że chcecie kroczyć drogą robiac z siebie pajaca to nie moja wina, nie wiesz co się święci nie wiesz co los przygotował, zamykając sie na świat w swiom lęku, przeciez tylko umrzesz padalcu
@Kebab_po_browarze: To, że myśle troche szybciej niż inni ludzie to sam jestem samotny, rozumiesz #!$%@?? tylko ja szukam wybitnych jednostek wypływających inteligencją, mądrością i pamięcią, u mnie to troche #!$%@? ciężej znaleźć kogoś normalnego.
@neoklasyk: Nie rozumiesz. O ile nie rodzisz się z jakimiś paskudnymi chorobami, to nie rodzisz się przegrywem - prawda. Większość problemu siedzi w głowie - również prawda. Ale nie zauważasz, że możesz dostać od życia i innych ludzi taki #!$%@?, że się po nim nie podniesiesz. Zwróć uwagę, że ludzie są różni i jeden po jakimś czasie wstanie, otrzepie się i pójdzie dalej do przodu, inny nie będzie miał siły. I
@armacoder: Właśnie dlatego ja tu muszę ubić te skrzydła, być to znaczy określać rzeczywistość, będzie tak jak ja chce i musisz w to uwierzyć, to jest proste typie, być może będzie bolało ale trudno, kazda zmiana wymaga wysiłku, Nie #!$%@? mi że ich nie wyprostuje :)
@armacoder: mądrze piszesz ale obawiam się że tłumaczysz to osobie z jakimś zaburzeniem. Miałem do czynienia z gościem, który próbował wszystkich do okoła zarazić swoim pozytywnym nastawieniem, będąc przy tym nawiedzonym czyt chciał by każdego zbawić i narzucić mu własny tok myślenia a prawda była taka że robił dobrą minę do złej gry. Wyobraź sobie statek, który tonie. Neoklasyk jest kapitanem, który udaję że wszystko gra i zapewnia gości że jak