Wpis z mikrobloga

Skąd legit meta? Ta z boom labs to jakieś gówno jak w zasadzie wszystko co od nich brałem oprócz testosteronu i symexu. Gorillaz będzie git czy coś bardziej aptecznego szukać?
#sterydy
  • 13
  • Odpowiedz
@dopeboiYSL: z skądkolwiek myślę, że będzie na Ciebie akurat działa tak samo. Wyjebki mety się również nie robi. Myślę patrząc po postach, ze to laby nie są problemem. Masz androchema, panaxa
  • Odpowiedz
@Kasahara: 30mg brane z 5 tyg, żadnego zauważalnego skoku wagi, siły czy estro, nic nie bolało na jelitach czy wątrobie mimo że brałem w kratkę liv52
Ok nie miałem wszystkiego dopiętego na 100% ale nawet największych przygłupów jakoś meta robi, więc dla mnie tam #!$%@? jest, może meta ale z zaniżonym stężeniem
Idę z ciekawości na badania w tygodniu, stawiam sporo że na wątrobie bez zmian
  • Odpowiedz
@dopeboiYSL: tylko tych co robi biorą 50-60 mg. 15-30 mg to bez osłonek możesz jechać prawie cały rok. Ogólnie nie masz rozeznania w sile środków. Tak jak ludzie co wrzucają 50 mg antka i się dziwią, ze nie #!$%@?ło ich. Dla mnie oczywiście "nowoczesne" podejście jest sensowne. Ale nie mozesz się na nim spodziewać, ze nagle coś się stanie w miesiąc, dwa jak bijesz x2-3 mniej niż za "starej szkoły".

Dam
  • Odpowiedz
@Kasahara:: wyjebki mety to kiedyś (10+ lat temu) była norma. Każdy puchł jak świnia bo zamiast metki był metylowany testosteron a każdy myślał, że bierze metanabol. Sam przez to przechodziłem ulewając się na 30 mg dziennie z fejkowego Malay Tigera, gdzie w tym samym czasie znajomy na legitnej mecie Jinana z Tajllandii bił szkolny rekord na klate będąc w genialalnej formie. Późniejszy przeskok z tych śmiesznych underów typu Malay Tiger na
  • Odpowiedz
@dopeboiYSL: to co kolega wyżej pisze o dawkach to święta racja. Nie ma co oczekiwać, ze takie dawki kogoś porobią. Trenerzy na YTt też mówią o 350 mg testa tygodniowo, 400 mastera czy primy i jak słysze coś takiego to nie wiem czy pakać czy się śmiać. Jakby ktoPudziana zapytał czy 350 mg trena ace to dużo to zapytałby czy dziennie. ;)
  • Odpowiedz
@dr_love: yep bo to był dokładnie - metyl test dlatego tak to wyglądało. :) A z dawkami daj Pan spokój teraz IFBB robią formą na 125 mg testa, 50 mg primy i 5 mg wina xD a później w szatni, że to jednak bywało ponad 700 mg trenu w prepie
  • Odpowiedz