Wpis z mikrobloga

przeciez transfer to 2.4k golda


@PurpleHaze: Dlaczego liczysz tylko etap z Feitonu do Puniki? Do 960 gs też trzeba jakoś dojść, a to jest bardzo drogie, jeśli idzie się przez transfer. Nie wiem jak inni, ja po drugiej postaci wymiękłam i dwa kolejne alty robię przez strongholda. Sam koszt transferów + matsów, bo gs też trzeba dobić, aby leciec dalej. To cholernie dużo golda.
@Okuratnik_choroszczanski: Jeszcze w czerwcu Vykas będzie
@PurpleHaze: Wiem, że się zwróci po dobiciu Puniki. U mnie problem leży w tym, że nie mam na tygodniu czasu robić chaosów na altach, czasami tylko maina szybko obskoczę, na całości skupiam się piątek-niedziela. Cztery dni odpadają, a to dużo matsów, więc alt zajmuje mi o wiele więcej czasu (chyba że kupuję matsy, a to z kolei gold). Z tego też powodu powerpassy byłyby mi bardzo na rękę, mogłabym nawet za
@Okuratnik_choroszczanski: Na mainie równe 1397, utknęłam trochę. Do tego dwa alty na 1340 i teraz kolejny w drodze na 500 coś tam, zaczęłam w tym tygodniu. Alty w porównaniu z mainem na tym etapie to nic. Golda na honowanie idzie od cholery, a i tak przepalam go i matsy zbierane przez np. trzy tygodnie. Mogłabym wydać więcej na tego nowego alta, ale chcę progresować maina, więc oprócz transferów staram się większość
@Okuratnik_choroszczanski: Alty robiłam bardziej dla odskoczni i rozrywki, bo chciałam czasami zagrać innymi klasami. Nie były z myślą o szybszym progresowaniu maina, chociaż gold z weekly dungów i matsy z chaosów idą właśnie na maina. Nie mam dużego szczęścia w honowaniu i większość zwyczajnie przepalam, ale nie mam z tym problemu, gram we własnym tempie :D
@milk_outside_a_bag_of_milk: moje 2 jedyne alty na t3 to z feiton passa i express mission i tez czekam na nastepny event bo mimo ze mam tysiace matsow na t1 i t2 to zawsze brakuje leapstone a nie jestem w stanie grac tyloma altami. O dziwo wbilem okolo 1406 bez altow i szlo calkiem gladko, rng bardzo sprzyjalo, w tydzien wbilem zbroje z lvl11 na 17. Od 2 tygodni mam alty i codziennie
@mohawk: Gdzie ja znajdę czas na takie rzeczy jak robię w LA na etacie w wolnych chwilach xD
@thisisthesix: Zdaję sobie sprawę, że gra jak typowa kr produkcja opiera się na grindzie/altach i dla mnie to ok, bo nie chcę osiągnąć end game w miesiąc, wolę mieć jakiś cel. Nie mogę jednak napisać, że nie czuję zniechęcenia, gdy przepalam matsy zbierane od trzech tygodni bez wbicia chociaż +1 na jakimś