Wpis z mikrobloga

@MalaLu: Nie wyciągnęłaś wniosków z rozmowy ze mną. Ludzie zawsze tacy będą lubimy oceniać, wyśmiewać, krytykować. Ludzi i świata nie zmienisz. Dystans i kierowanie się swoimi zasadami.
Plują na kogoś to się nie wtrącaj , jeśli nie lubisz się kłócić bo nic Ci to nie da
@MalaLu: możemy to, oczywiście, odbierać różnie, ale dla mnie to był idealny przykład wykorzystania czyjejś mocno objawiającej się zalety do tego, żeby pośmieszkować w nieobraźliwy sposób. Rozumiem, że odczuwasz to inaczej, choć chyba nie rozumiem, dlaczego.
@MalaLu: Wykop ma opinię bycia specyficznym miejscem. Każdy to wie. Ale zgodzę się a tobą, że są pewne granice, a wiele osób je tu przekracza. Można coś w prześmiewczy sposób skomentować, można zrobić fajnego mema, można coś lub kogoś za konkretne zachowanie skrytykować, ale pewnych granic się nie przekracza, bo hejt zabawny nie jest.
@MalaLu: byłaś blisko takich upodleń - pośrednio nakręcałaś największych debili na forum. Przecież logizcne jest że duża część użytkowników to bardzo nieszczęśliwi ludzie, którzy żyją innych życiem - karmiłaś ich i wielokrotnie chwaliłaś a teraz dziwisz się że się rozbestwili.
Dla mnie też to jest przesada i to gruba - ale wiedz że przyczyniłaś się do tego.
@MalaLu: Myslalam ze to bajt, ale ta gwiazda byla narysowana na uprzednio przerobionym zdjeciu xD w porownaniu z tym co tu sie wylewalo to te ostatnie wpisy nie sa takie straszne. Jeszcze miesiac temu gorsze obelgi i stwierdzenia padaly.
@kipman1: Znów wyskoczę z bardzo niepopularną opinią na tagu, ale mnie przeraziła skala najazdu na Jay'a. Owszem nie popisał się w tych dwóch ostatnich emitowanych odcinkach, ale ja powodu upatruję w innych rzeczach a nie w "opadnięciu maski". Tym bardziej takie g... jak się wylało na chłopaka z takimi problemami. Można było wyrazić swoją negatywną opinię, ale niektórzy to się tak upajali tym co wypisywali, że aż człowiek patrzył i nie
@kipman1:w takim razie twoje standardy są #!$%@? tak samo.Małolata(przypadkiem obiekt twojego uwielbienia),wyrzygała o panamskich #!$%@? i jest ok.Za ta,jak sam pisałeś-Marika-#!$%@?...A jak Klaudia odpadła,to piosenkę tu śpiewałeś płaczka odpadła,płaczący szczoch...ja wiem,że twoja zasada to na zmiję ani złego słowa napisać nie można,bo by ci klawiatura popaliła palce,to zapytam jeszcze raz,na co poprzednio nie odpisałeś,udając że cię nie ma: czy twoim zdaniem na pandorze i przy wyjściu z hotelu żmija i Jay
@Joanna_Maria_W: ja wiem,że dla Ciebie Jay to "najlepszy uczestnik wszystkich edycji,top topów!Ever!.." ,wiec zostaje mi Ci tylko pogratulować topu.Jak się zaprezentował podczas odpadania i na pandorze,to jakoś Cię tu nie było...A czy to nie ja między innymi pisałem,że przy jego problemach to nie powinno tu być?i zdaje się,że Ciebie to strasznie oburzyło...Sami takiego,jak on do programu wzieli.A potem musieli go holować do końca prawie i wszystko w hotelu pod niego układać...A
@bubba222: I co boli cię co ja myślę o kimś? Bo mnie nie obchodzi kogo ty lubisz a kogo nie i pouczać cię nie będę. Twój komentarz jest jak z madkowych grupek na FB- tam też jest umoralnianie "ojejku, no jak ty tak możesz myśleć". A wiesz, że byłam tu jak była emisja tych odcinków. Wypowiedzialam się co o tym myślę. A potem jak zobaczyłam jak się rozkreciła fala fun-hejtu, to
@Joanna_Maria_W: no to powinno Ci przejść przez myśl,że może ludzie maja rację?...Że taki "uwielbiany" Jayek to wreszcie pokazał,jaki jest i słoma z butów wyszła.Określenia jego-to sobie wybierz z tego "hejtu"jaki się na tagu wylał...Wiem...Ciężko przetrawić i przyjąć do wiadomości,że ktoś miał być taki wspaniały,a okazał się...wybierz sobie określenie z tych wpisów o nim.
@bubba222: PS Ja wcale nie miałam na myśli tylko komentarzy o nim. Ogólnie. Tu też działa wspaniała zasada- albo myślisz tak jak my, albo coś jest z tobą nie tak. Już pisałam tu kiedyś o grupce wzajemnej adoracji z wyimaginowanym monopolem na rację. A chyba i na tagu obowiązuje jeszcze wolność posiadania własnej opinii (nie mylić z nieograniczonym prawem do szydzenia z ludzi)