Wpis z mikrobloga

Nie lubiłem nigdy generalizować, zazwyczaj mnie #!$%@? strzelała jak ktoś mówił, że Polki to najpiękniejsze kobiety na świecie, zaznaczając przy tym, że Niemki to okrutne paszczury i że nie ma pięknej niemki.
Co prawda są piękne Polki, ale są też i brzydkie. Przecież 10 lat temu u mnie w szkole takie monstra chodziły, że człowiek bał się pogadać twarzą w twarz. Na ulicy tak samo mijasz twarzowce jak ch*j. Ale nie, Polki najładniejsze xD
Przez kilka lat pobytu w DE też widziałem wiele Niemek piękniejszych od polskich witaminek. Nie wiem o co chodzi? To jest jakiś narodowy kompleks, że trzeba mówić że polki są najładniejsze i negować piękno kobiet innych narodów a w szczegolności z Niemiec?
Niemiec nas napadł, okradł, jest silnie rozwinięty technologicznie... Co by tu wymyśleć? A już wiem! Będziemy się z niego śmiać, że kobiete ma brzydko XD

To jak mam już generalizować, to powiem jedno: Ukrainki to najpiękniejsze kobiety na świecie #takaprawda
#polki #kobiety #przemyslenia #niemcy #ukraina
  • 16
  • Odpowiedz
@PrawdziwyArthasMenethil: to wymyślony mit przez Polaków w ramach wzajemnej adoracji i pocieszania się, że chociaż jak we wszystkim jesteśmy zacofani to chociaż kobiety mamy piękne, a każdy kto pojedzie zagranice ten nagle spotyka się ze ścianą
  • Odpowiedz
Nie wiem o co chodzi? To jest jakiś narodowy kompleks, że trzeba mówić że polki są najładniejsze i negować piękno kobiet innych narodów a w szczegolności z Niemiec?

Niemiec nas napadł, okradł, jest silnie rozwinięty technologicznie... Co by tu wymyśleć? A już wiem! Będziemy się z niego śmiać, że kobiete ma brzydko XD


@PrawdziwyArthasMenethil: przesłuchaj utworu sprzed 40 lat i rozwiąż zagadkę sam
InstrybutorzOrlenu - > Nie wiem o co chodzi? To jest jakiś narodowy kompleks, że trze...
  • Odpowiedz
@PrawdziwyArthasMenethil:

Straszliwa gównoprawda z tymi Niemkami. Niczego im nie brakuje. Zarówno te z dziada pradziada, jak i te z tłem imigranckim.

Temat był na tagu kilka razy, pamiętam że z 6 lat temu też się śmiałem z tego z innego konta, ale ze stereotypem nie wygrasz.
Możesz tłumaczyć do końca świata, ale i tak gdzieś w Polsce C jakiś wujek na weselu będzie się śmiał, że Niemki brzydkie xD
  • Odpowiedz