Wpis z mikrobloga

Reject Modernity, Embrace Tradition (òóˇ)

Paramilitarne organizacje gejowskie kiedyś:

Święty Zastęp (lub Święty Oddział, Święty Hufiec) – elitarna jednostka armii tebańskiej. Według przekazów Plutarcha Zastęp składał się z 300 doborowych hoplitów, mężczyzn i młodzieńców, których łączyły związki homoseksualne.

Wedle panujących w nim zasad opuszczenie na placu boju któregokolwiek z towarzyszy stanowiło wielką hańbę, stąd powstało utarte twierdzenie, iż Święty Zastęp walczył zawsze na śmierć.


Paramilitarne organizacje gejowskie teraz:

brzydcy, grubi, słabi faceci


Co poszło nie tak?

#bekazlewactwa #4konserwy #lgbt #pridemonth
Roger_Casement - Reject Modernity, Embrace Tradition ᕦ(òóˇ)ᕤ

Paramilitarne organiz...

źródło: comment_1654166810uRDQXqcWsUHDKFQnHkblah.jpg

Pobierz
  • 15
@Ekspert_od_niczego: Pokaż mi te badania, gdzie większość gejów popiera Homokomando, bo o tym jest mowa.

Jak to jest, że według lewicowców geje boją się mówić o swojej orientacji, a jednocześnie geje otwarcie popierają Homokomando? Gdzie robiono te badania? W jaki sposób, jaka była grupa badawcza i kto je robił?
Jak stworzę organizacje LGBT, która będzie chciała ukarania sędziów za ochronę komuchów czy krytykowała GW za to jak broniono komunistów ("Kiszczak to
@Roger_Casement

Pokaż mi te badania, gdzie większość gejów popiera Homokomando, bo o tym jest mowa.


Aktywizm LGBT, którego częścią jest homohomando.

Jak to jest, że według lewicowców geje boją się mówić o swojej orientacji


Publicznie, owszem. Ty w ogóle wiesz na jakich zasadach robi się badania społeczne?

a jednocześnie geje otwarcie popierają Homokomando


Nie manipuluj, słowa nie powiedziałem o homokomando, a juz w szczególności o OTWARTYM popieraniu czegokolwiek xDD. Mówiłem o popieraniu
@Ekspert_od_niczego: Jak można z Tobą rozmawiac, jak nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem, gdzie w twettie jakiś gej mówi, że Homokomando nie reprezentuje gejów, a Ty zarzucasz mi manipulacje, bo napisałem o HK?

I Twoje wynaturzenia, że ktoś kto nie jest za Homokomando i woli męskich gejów z Teb jest homofobem xD To Ty nie tak dawno miałeś problem, gdy dałem zdjęcia gejów z USA, zapomniałeś, jak pouczales gejów, że są
@Ekspert_od_niczego: https://lustronauki.wordpress.com/2013/08/26/dezaprobata-wobec-zjawiska-ochrony-zbrodniarzy-komunistycznych-przez-wymiar-sprawiedliwosci-iii-rp/

Serio twierdzisz, że ci kombatanci nie mają racji i Jaruzelski i Kiszczak nie powinni według polskiego prawa siedzieć już w latach 90-tych w więzieniu? Jeśli tak, to daj paragraf z polskiego prawa, które zezwala na mordowanie przeciwników skrajnej lewicy i brak sprawiedliwej kary dla takich zbrodniarzy...
RogerCasement - @Ekspertod_niczego: https://lustronauki.wordpress.com/2013/08/26/deza...

źródło: comment_1654196542I3PTmYSH8rslC9Z7rQiahn.jpg

Pobierz
@Ekspert_od_niczego: Jedynym argumentem neuropkow na to, że ci kombatanci kłamią, to argument, że komuniści z PRL wprowadzali aborcję, ateistyczne państwo i byli lewicowcami. Dziwnym trafem dokładnie to samo robili komuniści z ZSRR, do okresu którego odwołuje się Putin, w Rosji też chroniono komunistycznych zbrodniarzy, tak samo mówiąc, że tamte prawo nie pozwala ichniejszym Kiszczakom, Jaruzelskim czy S. Michnikom na bezwzględne więzienie.

Ludzie z AK nie byli homofobami, nie wprowadzali aborcji, byli
@Roger_Casement

a Ty zarzucasz mi manipulacje, bo napisałem o HK?


A ja napisałemo poparciu dla aktywizmu, a nie o HK. Po co o nich gadać?

że nie są LGBT, tylko zwykłymi homoseksualistami?


To jest niemożliwe. Bycie osobą homo z automatu oznacza bycie osobą LGBT - taka jest definicja.

A twierdzić sobie mogą co chcą, nawet to, że porwali ich kosmici i zostali nowymi mesjaszami. To sprawa dla dobrego psychiatry, a nie dla
@Ekspert_od_niczego: Stalinowskie prawo jest wtedy, gdy żąda się sprawiedliwego ukarania lewicowych zbrodniarzy - neuropek w 2022 roku ...

Jakoś bardziej wierzę antykomunistycznym kombatantom niż wykopowemu lewakowi, którego jedynym argumentem jest, że Michnik powiedział, że wtedy była demokracja i praworzadnosc. W demokratycznym kraju lewicowcy odpowiedzialni za mordowanie ludzi, są wsadzani do więzień, tylko w krajach jak Rosja broni się komuchów, nazywając ich ludźmi honoru i że trzeba odpiexrzyc się od generała komunistycznego.
@Roger_Casement

Stalinowskie prawo jest wtedy, gdy żąda się sprawiedliwego ukarania lewicowych zbrodniarzy - neuropek w 2022 roku ...


Gratuluję, jeśli tak uważasz ;) W końcu stalinowskie prawo jest ci najbliższe, skoro oskarżasz kogoś o to, że miał kaprawego brata.

Nie żądasz za to ukarania zbrodniarzy - żądasz ukarania sędziów, którzy wydali legalne wyroki tylko dlatego, że ci się nie podobają. Stalin jak malowany.

Jakoś bardziej wierzę antykomunistycznym kombatantom


No spoko. Zatem gdzie
@Ekspert_od_niczego: Czemu mnie nie dziwi, że w kwestii ograniczania prawa do życia (tym jest aborcja) otwarcie stoisz po stronie komunistów i krytykujesz ludzi z AK za to, że nie wprowadzali aborcji? Jakie są Twoje dokonania, że Twoje czy komunistyczne podejście do ograniczania życia bezbronnym dzieciom jest lepsze niż ludzi z AK, których zaciekle krytykujesz, bo nie wprowadzali aborcji? Ja wiem, że jako lewak uważasz, że skoro naziści i komuniści wprowadzili w
@Roger_Casement

Czemu mnie nie dziwi, że w kwestii ograniczania prawa do życia (tym jest aborcja)


Teoje zdanie. Według większości naukowców, bezmózgi zlepek komórek nie ma prawa do życia. Według mnie agresor w chwili dokonywania agresji nie ma prawa do życia. Więc no cóż - trzeba było nie pasożytować ba organizmie matki.

otwarcie stoisz po stronie komunistów i krytykujesz ludzi z AK za to, że nie wprowadzali aborcji?


A gdzie ja ich za
@Ekspert_od_niczego: Dobra, nawet nie czytam Twych wypocin, szkoda mojego czasu na osobę, która jest takim fanatykiem, że potrafi nawet doczepić się do kombatantów antykomunistycznych krytykujących ochronę komunistów, czy do ludzi z AK za ich religię i za to, że w przeciwieństwie do komunistów i nazistów, nie wprowadzali w naszym kraju aborcji. Ja będę krytykował naszych okupantów za ograniczanie prawa do życia, Ty jako ateusz nienawidzący chrześcijaństwa będziesz krytykował ludzi z AK
RogerCasement - @Ekspertodniczego: Dobra, nawet nie czytam Twych wypocin, szkoda moje...

źródło: comment_1654345804f6lUoBnhJ6QMQHETegMjM9.jpg

Pobierz