Wpis z mikrobloga

Cześć, będę się przebranżawiał na stanowisko analityka biznesowo-systemowego, mam pytanie o stack technologiczny jak i o stanowisku pracy itp
1) Czy oprócz UML, BPMN powinienem coś umieć więcej? Zakładając, że znam też Enterprise Architect i Jira.
2) Jak wygląda praca analityka biznesowo-systemowego, jakie pytania z mojej strony powinny paść na rozmowie rekrutacyjnej?

#korposwiat #uml #analityk
  • 9
@MilionoweMultikonto: Dzięki, nie jest to całkowite przebranżowienie z mojej strony ponieważ poniekąd działałem na styku, tylko wiadomo jak to jest inne stanowisko to inne środowisko pracy. Nie mam na celu żadnej firmy, będę aplikował tam gdzie mnie pokieruje justjoinit/nofluffjobs + też aktywnie na Linkedinie będę działał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vladowme: też właśnie nadaję kierunek swojej karierze zawodowej i myślę o analityku biznesowym. Kształcisz się w tym kierunku? Jakieś studia czy kursy?
@vladowme:

jakie pytania z mojej strony powinny paść na rozmowie rekrutacyjnej?

Standardowo, oczekiwania i zakres obowiązków, możliwości rozwoju zawodowego i umiejętności, jaki produkt/projekty, jakie technologie i infrastruktura jest używana, ways of working
@vladowme: mogą jeszcze o scruma pytać, czym wg ciebie zajmuje się analityk, w jakich projektach pracowałeś.

Z Twojej strony możesz popytać o używane narzędzia, jaki mają proces wytwórczy, wielkość zespołów