Wpis z mikrobloga

  • 137
Gandawa wczoraj, przy dworcu. To co widać, to tylko 1/3 całości. Samo miasto do rowerowania przezajebiste. Stosunkowo mało aut, zwłaszcza w centrum, kierowcy supermili, uprzejmi, wyrozumiali, szanujący innych. Wszędzie można pod prąd, można jechać 3 obok siebie gadając i nikomu dupą nie pęka. Browarek na drogę? Ależ proszę bardzo. Gdy jedziesz ulicą rowerową (fiettstraat), to choćbyś wlókł się 15 km/h, to nikt nie wyprzedza, choćby miał miejsce. Infra ciągłą z super udogodnieniami i skrótami promującymi rower jako środek transportu. Pełno matek wożących dzieci w elektrycznych cargo. Po prostu miasto do życia. #rower #samochody
kry-kry - Gandawa wczoraj, przy dworcu. To co widać, to tylko 1/3 całości. Samo miast...

źródło: comment_1654150448NF5JI88ot5aV1U6HR8R9Sx.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
To podaj te statystyki wypadków ja tez chętnie poczytam


@Szalom: google.pl

Ja narzucam ci zdanie? Ja z tobą dyskutuje ty wywracasz plansze do góry nogami i mówisz ze wedlug twoich zasad wygrałeś
  • Odpowiedz
@Szalom: O patrz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzisz? Poczytaj te dane jeszcze bardziej.
Ile wypadków można byłoby uniknąć jakby rowerzyści przestrzegali przepisów?

A pamietasz jak wspominałem o liczbie rowerzystów i liczbie samochodziarzy?
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: A ile wypadków można byłoby uniknąć gdyby samochodziarze przestrzegali przepisów? Ponad polowe. Co to za fikołek xD

Co ma liczba rowerzystów do odsetku wypadków? Masz dane ze ponad polowe wypadków rowerzysta-samochód powoduje samochód. Nieważne czy takich wypadków jest 10 czy 1000. Albo trollujesz albo masz gwóźdź w mózgu
  • Odpowiedz
trollujesz


@Szalom: Troche troluje, a o co chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale czekaj czekaj, co do samochodziarzy też mam sporo uwag. Znajdz mi znalezisko o autach i zacznę tam pluć jadem. Przecież bywam też pieszym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kry-kry: Jeśli masz rower pod nosem to tak. 2km to już jest za daleko na piechotę, a jak rower masz wyciągać z piwnicy przez 5 minut to tez mija się z celem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@cwlmod nieprzekonany zawsze znajdzie wymówkę, nawet, jeśli będzie parkować 10 minut i wracać obwodnicą 20, bo dojazd do sklepu jednokierunkiem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@kry-kry: Eee tam bez przesady, choc faktycznie potrzebowałem braku auta na moment, żeby zaczać chodzić do lokalnych sklepów i nie jeździć tego 1km samochodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko że jak miałem rower w domu a nie w garażu to wszędzie nim jeździłem. Zmieniło się to dopiero gdy rower trafił do piwnicy.
  • Odpowiedz
Ogolnie to w miarę możliwości da się żyć z rowerzystami na drodze (sam jeżdżę) ale godzina 7:30 kiedy wszyscy jadą do szkoły i godzina 15:30 kiedy wszyscy kończą zajęcia to istna maskara,szczególnie teraz kiedy gent jest #!$%@? w każdym możliwym miejscu
  • Odpowiedz