Wpis z mikrobloga

#!$%@?, nie śpie od 4 więc wstałem jakby była 7, ogarnąłem się, zjadłem śniadanie i zacząłem robić projekty.

I tak siedzę, wszyscy śpią i słyszę tylko jak pracuje komputer i zdałem sobie sprawę, że ta cisza i cichy dźwięk komputera działa na mnie relaksująco i nostalgicznie. Przed oczami widzę siebie za gówniarza, jak matka jeszcze spała a ja siedziałem cichutko w pokoju i tłukłem gsy na pohu w #tibia, czytałem fora albo zamiast do szkoły to robiłem sobie wolne i grałem w #lineage2.

Metafizyka.

#przemysleniazdupy #dziendobry
  • 29
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@kocurowy: ja pamiętam jak od 4 rano skillowalem bo slimki były wolne, a o lineagu i o ludźach z tej gry to chciałbym pamiętać całe życie, bo w lineagea grałem pół swojego xd
  • Odpowiedz
@kocurowy: heh, a u nie #!$%@?ł się serwer i od 7 organizowałem krucjatę adminów i devów, żeby zagasić ten pożar w burdelu. Normalnie wstaję o 9.30 więc jestem #!$%@? wyspany_
  • Odpowiedz
@kocurowy: ja w pamieci tak mam Mu Online, gdzie zbieralismy sie na zlotego smoka o 24. potem "aaa to dosiedzimy do kolejnego o 4 rano" a potem "dosiedzimy do kolejnego o 8 rano" ( ͡° ͜ʖ ͡°) nostalgia to wspaniala rzecz
  • Odpowiedz
@Ashkael: polecam hiszpańca lineage2.es :) Staruszek ma 16urodziny (nigdy nie było wipe'a), stoi na h5tce, mamy całkiem spoko ekipe, można pokoxać, mozna polatać za pvp :)
  • Odpowiedz
Z reborna ciągle ktoś ucieka, potem słyszę że dużo ludzi tam idzie... jakaś ciągła propaganda ma miejsce ;)
Ja polecam Elmorelab ;) wciąż C4, pewnie za pół roku na C5 wskoczy
  • Odpowiedz