Wpis z mikrobloga

no to skoro raz dostał to powinien iść na policje i było by po sprawie, tak?


@BeautifulLiar: sugerujesz że jakiś białorycerz spuściłby mu karę na komisariacie? XD świat nie jest czarno-biały, szczególnie w tym temacie.
sugerujesz że jakiś białorycerz spuściłby mu karę na komisariacie? XD świat nie jest czarno-biały, szczególnie w tym temacie.


@zgreddo: to było do mnie? Jeśli tak to odpowiedź masz poniżej.

nic takiego nie sugeruję. Sugeruję że jeśli padłby ofiarą przemocy to zadzwoniłby na policję i rozstał by się z aktorką tymczasem okazuje się że trwało to dłużej czego nie potrafię sobie wytłumaczyć w żaden racjonalny sposób poza tym że mu się to podobało ¯_(ツ)_/¯


@aarahon: gdyby odwrócić płcie to jej też by się to podobało? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aarahon a co mi tam, odpiszę na ten bait bo trąci mi tu trollowaniem. Byłeś kiedyś w toksycznej relacji ? jak nie to rozrysuję ci to jak Gmoch.

Jeżeli ktoś się nad tobą znęca czy robi jakąkolwiek krzywdę psychiczną czy fizyczną, chcąc utrzymać ten związek godzisz się na zaistniałą sytuację, można powiedzieć "dla dobra ogółu" ignorując ww. traktowanie.
Im bardziej pozwalasz na to co się dzieje, tym bardziej tracisz kontrolę nad związkiem
Jeżeli ktoś się nad tobą znęca czy robi jakąkolwiek krzywdę psychiczną czy fizyczną, chcąc utrzymać ten związek godzisz się na zaistniałą sytuację, można powiedzieć "dla dobra ogółu" ignorując ww. traktowanie.


@mejndadi: czyli też myślisz że to mu się podobało? Cały Twój wywód jest w tym tonie...