Wpis z mikrobloga

@PeterGosling: wkład legii w rozwój Lewandowskiego polega na tym, że robili wszystko by wybić mu grę w piłkę nożną z głowy. Tymczasem piłkarze Lecha w reprezentacji: Lewandowski, Kownacki, Puchacz, Kamiński (pomocnik), Moder, Bereszyński, Linetty, Fabiański, Kamiński (obrońca), Bednarek, Jóźwiak, Kędziora...
Reprezentacja Lechem stoi i szybko się to nie zmieni.
A co do ciebie to od razu wiedziałem, że napisałeś coś głupiego, bo mam cię na czarnej i musiałem kliknąć "pokaż komentarz"
@PeterGosling: o czym Ty #!$%@? ? xD z tych piłkarzy których wymieniłeś, ani jeden nie jest wychowankiem Legi.
To, że w którym momencie tam grali - w większości tyle, że nawet żal o tym wspominać - mało ma wspólnego z tym co robił i robi Lech w kwestii wypuszczania piłkarzy z akademii.
Pazdan z Krakowa, 200 meczy w ekstraklasie zanim trafił do Legii, Szczęsny wytrenowany w Anglii, Fabiański z sławnych Szamotuł,
Fabiański, Szczęsny, Pazdan, Bereszyński, Grosicki, Lewandowski. Z Lecha nie ma w zasadzie nikogo, bo chyba nie liczysz Puchacza.


@PeterGosling: Co ty pierdzielisz człowieku xD

Szczęsny - W Legii grał przez rok w juniorach. Ukształtowany w Arsenalu.
Pazdan - Przyszedł do Legii w wieku 28 LAT xD
Bereszyński - Wychowanek Lecha. Do legii przyszedł w wieku 21 lat.
Grosicki - Wychowanek Pogoni. Odpalił dopiero w Jagiellonii.
Lewandowski - Tutaj zacząłem się zastanawiać
@PeterGosling: Zgodze sie z Toba co do Lewandowskiego. Legia dala mu mnostwo rozpedu. Dzieki temu, ze go skreslili obudzila sie w nim sportowa zlosc. Gdyby nie to, gdyby go troche przetrzymali zostalby z niego solidny grajek ligowy i tyle.