Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@klejnotniliu:

Spokojnie, jeszcze trochę czasu i zacznie być #!$%@?, wykopek zmienny jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Faktem jest też to co Denis mówi, wykrzyczał sobie te walkę bo wiedział, że zapewni mu to lepsze zasięgi i kasę, kosztem dobrych relacji ze znajomymi w tym z Denisem. W sumie zrobił trochę jak Tyburski ciągle próbuje, ale w bardziej cywilizowany sposób.
@klejnotniliu: nie no, tu chodzi o to ze ci co nie lubią denisa kibicują komukolwiek kto jest naprzeciwko niego. A w każdym razie tak myślę. Bądź co bądź sam bym wolał żeby wygrał strażak tj ktoś kto chociaż próbuje się przysłużyć społeczeństwie, niż no, wiadomo kto. Nie dokończe bo dostanę liścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@klejnotniliu: Ciekawe czy Kubiszyn używa też XD, kiedy pisze pseudointeligentne wysrywy. Nikt się nad nim nie spuszcza, co najwyżej z owacją spotykają się reakcje na zaczepki patusa Denisa. Dodatkowo polecam sprawdzić, co znaczy słowo hipokryta, bo nie zostało tu użyte zasadnie:)
@klejnotniliu: i musiałeś wejść na mój profil, żeby napisać taki niemerytoryczny wysryw. Gdybym nie był zielonką, to co byś napisał :D? Jak byś chciał we mnie uderzyć?

Oświeć mnie proszę i po prostu wykaż na czym polega hipokryzja Kubiszyna. Nie to, żebym go bronił, po prostu chcę wiedzieć jak jest lub jakie procesy myślowe tobą kierują, żeby stosować słowo, które w tym influencerskim półświatku i tak jest nadużywane.