Wpis z mikrobloga

@bezbeczki: No masz racje, powiedzenie, że ludzie głupsi są szczęśliwsi jest często prawdziwe, nie mam żadnych badań więc to puste słowa, ale zgaduję, że spora część inteligentnych ludzi to overthinkerzy, a łącząc to, z innymi cechami to może im się ciężej żyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@howtowisnia: Generalnie upodobanie do prac fizycznych też może odgrywać rolę, jak teraz się nad tym zastanawiam. Muszę wziąć na warsztat jakiegoś murarza po studiach to wam powiem. Czy inteligencja+upodobanie do prac fizycznych i zamiłowanie do np. literatury daje szczęście porównywalne z nieświadomością. Tak naprawdę może być ciężko ;) ale tamci - szczęśliwi
  • Odpowiedz
@bezbeczki: Zapewne odgrywa, zresztą, ja sam w swoim życiu zauważyłem, że osoby, które nie uważam za jakieś inteligentne, to często osoby dość techniczne, osoby co lubią majsterkować. Myślę, że na szczęście składa się na tyle czynników, że ciężko by było to podsumować jakoś dobrze, ale faktycznie inteligencja na pewno jest jednym z kluczowych, sam fakt, że zazwyczaj osoby mniej inteligentniejsze nie mają takich ambicji, to już dużo daje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Joncrow: możesz być w szoku, ale istnieje sporo ludzi mniej inteligentnych od Ciebie którzy są od Ciebie mądrzejsi: w swoich zamiarach, efektach i wnioskach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@howtowisnia ale są osoby o ambicjach których inteligentniejszy od nich nawet by nie brał pod uwagę. Przykład: "sam wybuduję sobie dom", "moje dziecko skończy studia chociaż ja sam nie skończyłem podstawówki i zarabiam na życie sprzątaniem po innych" etc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
internet jeżeli nie służy do pracy, pomocy, popisów lub nauce jest: jak narkotyk który mówi jak się czujesz i wyglądasz, jak religia która obiecuje cuda, jak krzywe zwierciadło w którym zawsze będziesz najgorszy, jak rodzice dzieci lat 90 ze swoimi powiedzonkami typu "nudnemu zawsze nudno", to wielki scam, bait i pretekst dla każdego kto ma na niego czas i chce się pogodzić z byciem #przegryw bo gardzi ciężką pracą, albo po prostu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Po kilku piwkach można też #!$%@? głupoty, przemądrzale posprzeczać się o aksjomaty i ogólnie zrobić z igły widły:P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Joncrow ten powyżej dobry - "przy 88 IQ... Bleble" jakby znał takiego z doświadczenia, pan neurolog co sam wracając nawalony do domu i trafiając w drzwi ma się pewnie za dr. House. xD
Zobaczcie jeszcze TO, historię o urzędniku który przeżył życie bez mózgu xD
  • Odpowiedz