Wpis z mikrobloga

@KisielRock: żeby tego typu zawór się zapchał tak, że nic nie leci, to nie wiem, chyba by szlam z betoniarki przemieszany z gruzem musiał być w rurach. No ale nie jest to niemożliwe, wykręć, zobacz, będziesz wiedział. Do takiego zaworka chyba najprościej ci będzie użyć taśmy teflonowej, pakuły są co prawda lepsze, ale na niklowany gwint pakuły nawinąć nie jest tak łatwo.
@Jarek_P: gość który robił toaletę mówił, że piach zapchał rurę w zbiorniku w toalecie że prawie nic nie leciało, a podobno po odkręceniu rury od zmywarki jakaś mała wilgoć w nim była. No nic, jadę kupić taśmę teflonową, jak coś to zdam relacę!
@Jarek_P: @wszystko_wiem: @wypokowy_expert:
Witam szanowne grono expertów, po odkręceniu zaworu okazało się, że kurek od zmywarki niby działa, ale jednak nie - mimo kręcenia króciec zmywarki pozostawał zamknięty, próbowałem podważać, rozkręcać, aż w końcu stwierdziłem, że #!$%@?ć biedę i kupiłem nowy. Właśnie wszystko podłączyłem, zmywarka zmywa jakby jutra miało nie być, kontroluję czy nie ma wycieków, dziękuję za podpowiedzi i miłego wieczoru!