Wpis z mikrobloga

Jak to jest możliwe, że partia, która wypina się na UE, obarczona jest setkami afer, generuje ogromną inflację przy jednoczesnym wielkim rozdawnictwie w końcówce maja osiąga 38 % poparcia? Co się dzieje z tym narodem? Ja rozumiem, że ktoś może jedynie oglądać TVPiS i Radio Maryja, ale chyba widzi co się dzieje w sklepach ? Czy Ci ludzie nie mają kredytów?

#bekazpisu
  • 38
@Cesar: spokojnie, najwyżej się nowe wybory rozpisze i wygra OPOZYCJA! Wówczas to będziemy ze staruchami wyć jak to kiedyś dobrze było! Byleby pensja wpadała, tylko nie POLAKA biedaka, a taka >20k PLN
@Cesar: Rozdają piniondze które wydrukowali w listopadzie i grudniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i na część głupich programów socjalnych zrzucą się pracujący, normalni ludzie, kupując drogie paliwo :p
@Cesar: @Miszcz_Joda: no macie już jednego @TheGreenBastard: który wam pokazuje co taki wyborca ma włożone do łba.Tłumaczenie w stylu "dostałem jedynkę ze sprawdzianu ale inni też dostali kiepskie oceny". I ludzi to łykają.
A odnośnie wyborów argument inflacji możecie sobie wykreślić z tego powodu że ani pis ani opozycja nie ma na nią pomysłu więc i wyborcy "walki z inflacją" nie biorą pod uwagę oddając głos.
no macie już jednego


@thewickerman88: Niestety, nie. Nie mają xD W rzyciu na PIS nie głosowałem, co nie przeszkadza mi trolowiać idiotów, co za lata głupoty wszystkich rządów obwiniają tylko jedną opcję polityczną, próbując nieudolnie przekonać durne polactwo że istnieje złota alternatywa na polepszenie sytuacji czyli zapewne PO.
Nie, po nic nie porpawi a spartaczy wszystko.

Istnieje tylko jedna opcja. Odsunąć PO i pis od władzy. Wszystkich polityków od 89 roku
no synek jak platformersi rozkradali kraj to w czasie kryzysu byliśmy w dolnej stawce jeśli chodzi o inflacje i w górnej jeśli chodzi o wzrost pkb. ale teraz mamy czepionow i wiadomo ze zrobili wszystko co się dało żeby nie napędzać inflacji.


@kkeE: tamta sytuacja wynikała tylko z tego powodu, że nasza gospodarka była zacofana :p Prawdopodobnie dziś byłaby podobnie, jeśli by te głąby z PIS nie rozdały 200mld dla patologi.
Istnieje tylko jedna opcja. Odsunąć PO i pis od władzy.


@TheGreenBastard: tu się zgadzam, bo pamiętam że PiS u władzy zawdzięczamy temu jak kiepskie było PO. Ludzie wówczas zagłosowali na pierwszą silniejszą partię byleby odsunąć ich od władzy-czyli zrobili dokładnie to co teraz chcą powtórzyć.
Jaką masz alternatywę obecnie? Widzisz jakąś partię która powinna przejąć władzę?
Jaką masz alternatywę obecnie? Widzisz jakąś partię która powinna przejąć władzę?


@thewickerman88: I tu najciekawesze :) Nie ma alternatywy.

Dlatego trzeba zagłosować na PIS ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@?ą kraj do końca, że Putin zacznie nam wysyłać pomoc humanitarną, a Burina Faso przyjmować imigrantów ekonomicznych, i się jakoś odbudujemy za kolejne 30-40 lat, jak Wietnam w latach 80 ( ͡° ͜ʖ ͡°)