Wpis z mikrobloga

Zapraszam na #rozdajo dzieci powyżej 18 roku życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każdy, kto da plusa ma szansę wyrwać #hempshot
Amnesia za symboliczną złotówkę ! ( )

Dodatkowo dlamireczka daje dzisiaj podwójny rabat

I jeszcze niespodzianka. Pod tagami #palexpres i #hempshot umieszczę dzisiaj kilka kodów rabatowych na zasadzie
kto pierwszy, ten lepszy.

Udanych łowów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 39
  • Odpowiedz
@nadrat24: Na pewno rozmawiamy o Hemp Shot'ach? Czy masz na myśli konkurencyjne produkty, o których wspomniałeś? Mam wrażenie, że rozmawiam z przedstawicielem innej firmy, bądź organów państwowych. W razie pytań na temat produktów Cannabis Boys, proszę zwrócić się do producenta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Palexpres: nie, jestem "zwykłym" człowiekiem, pracuje w służbie zdrowia dlatego mnie trochę martwią te specyfiki. Konkurencyjne produkty, równiez reklamowane na tym portalu również dostały ten zestaw pytań odemnie, i również nie chcą mi odpowiedzieć na te całkiem proste pytania. Organow państwowych chyba obawiać się nie musicie?
Bo mnie to mega zastanawia, dlatego pytam. Wszystko zgodnie z prawem, bez dopalaczy a kopie to zadziwiająco mocno jak na zwykły olejek cbd który
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Palexpres: pozwolę sobie dodać że nie są to chyba jakieś dziwne pytania, i myślę że w przypadku specyfików dostępnych w aptece, np witamina c chociażby karty charakterystyki dostępne są od ręki i pływają w sieci. Ba, nawet covidowe szczepionki mają dostępna kartę charakterystyki, wystarczy wpisać szczepionka covid karta charakterystyki
  • Odpowiedz
@nadrat24: Nie musimy się obawiać ale cały czas jesteśmy "nękani" . Dla wielu w Polsce konopie to narkotyki. Prawo jest niedoprecyzowane. Musimy pływać w tym mętnym stawie. Donoszą na nas inne firmy. Ostrożność i strzeżenie tajemnic przedsiębiorstw, powinny być w pełni zrozumiałe. Cały czas nie wiem, czy pisze pan o Hemp Shot, czy o innych produktach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Palexpres: tutaj rozmawiamy o hemoshocie, przedstawicieli greenouta pytałem o to samo ale mailem - podkupili ogon i nie odpisuja.
Czy wam się wydaje że ja o niewiadomo co pytam? Pytanie o szkodliwość czy mechanizm działania wydają mi się całkiem normalne w przypadku środków które może kupić i spożyć każdy. To dziwne że wolę wiedzieć z czym mam do czynienia?
  • Odpowiedz
@nadrat24: Hemp Shot w takiej postaci dostępny jest na rynku ponad półtorej roku. Składniki są naturalne i nie sprzedajemy narkotyków, ani tzw. dopalaczy. Z całym szacunkiem, jeżeli obawia się pan, że może być inaczej, to proszę wstrzymać się zakupami. Jeżeli pana dociekliwość nie została zaspokojona, to proszę zwrócić się do producenta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Palexpres: obie strony, nieważne czy hemoshot czy greenout odpowiadają wymijająco - nie odpowiadają nic. Nie pasuje to nie kupuj, owszem złota zasada rynku.
Ale
Skoro nie ma w tym nic złego, to dlaczego nie chcecie odpowiedzieć na powyższe pytania? Co ukrywacie że jest to taka potężna tajemnica, chociażby czy specyfik ten odurza? Bo odpowiedź nie podoba się to #!$%@? to chyba trochę mało powazne stanowisko jak na dystrybutora/producenta nie?
  • Odpowiedz
@nadrat24: Odpowiedzi są adekwatne do pytań. Nie napisałem i nigdy bym do interesanta nie napisał "#!$%@?" . Natomiast podkładek pod kolejne donosy dostarczać nie zamierzam. Jeśli pracujesz w służbie zdrowia, czy w innej państwówce, to chyba powinieneś znać status prawny np. cbd w Polsce. Wszelkie pisanie, że pomaga np. na depresję jest niedopuszczalne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Palexpres: słuchaj, jeżeli twierdzisz że przedstawienie badań swojego produktu, lub odpowiedzenie na pytanie czy ma on działanie odurzające po spożyciu nadmiernej ilości to pisanie na siebie samego donosu to myślę że nie musisz mi już odpowiadać. Szkoda mi tylko że te środki nagle są mocno reklamowane bo można się "naćpać" legalnie, tak właśnie było z doplaczami. Ja nie pytam firmy jak wy to wytwarzacie, w jakich proporcjach czy inne dane
  • Odpowiedz
@nadrat24: Ty chyba jednak nie w służbie zdrowia, tylko w tej drugiej xd. Produkty są przebadane i bezpieczne. Naćpać legalnie, to się można alkoholem. Na pewno nie legalnymi, konopnymi suplementami. Żegnam.

Ps. Pisałeś , że miałeś po innym produkcie "banie , jak po niczym w NL " ale jakoś z Dutch Therapy nie nawiązałeś takiej publicznej dyskusji, ciągnącej za język. Nie zasłaniaj się proszę zamartwianiem się o zdrowie. Żałosne podchody.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Palexpres: dlaczego się czepiam? Jeżeli chcecie wiedzieć to znam przypadek nadużywania tych waszych "naturalnych produktów konopnych" który nie skończył się za dobrze, ale to nie jest tu argument i nie będę na tej podstawie budował narracji bo nie o to chodzi. Zaslaniacie się tajemnica branżowa nie ujawniając nic, a fakt jest, i sporo postów jest o tym nawet tutaj że te wasze napoje wywalają ludzi z butów, a ja conieco
  • Odpowiedz
@nadrat24: Szacunek dla Ciebie za ciężką pracę.

Zawartość thc we wszystkich produktach konopnych na stronie nie przekracza 0,2%.


Odmierz zalecaną porcję za pomocą dołączonej miarki.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Palexpres: pozwolę sobie usunąć posty z zdjeciami- wolałbym jednak żeby nikt mnie nie kojarzył. I wybacz ale nie chce mi się dłużej tego ciągnąć, ja przewalilem trochę jadalnych produktów i moja opinia się nie zmienia. Ta dyskusja jest na forum publicznym i każdy może sobie ocenić czy chce czy nie
  • Odpowiedz