Wpis z mikrobloga

Zapraszam na #rozdajo dzieci powyżej 18 roku życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każdy, kto da plusa ma szansę wyrwać #hempshot
Amnesia za symboliczną złotówkę ! ( )

Dodatkowo dlamireczka daje dzisiaj podwójny rabat

I jeszcze niespodzianka. Pod tagami #palexpres i #hempshot umieszczę dzisiaj kilka kodów rabatowych na zasadzie
kto pierwszy, ten lepszy.

Udanych łowów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 39
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Palexpres: wy też jak pewien identyczny tutaj preparat typu "szocik cbd mordo" nie udostępnianie badań swojego produktu, nie zgadzacie się na ich publikację i twierdzicie że te szoty nie odurzaja? Bo bardzo mnie zastanawia że przez tydzień w Holandii człowiek nie byl w stanie dosjc do takiego stanu co po tym czymś wypitym na raz (mówię o reklamującej się tu czasem konkurencji, mam nadzieję że wy przynajmniej będziecie skłonni porozmawiać bo
@nadrat24: Porozmawiać zawsze można. Kwestia jak długo i o czym. Gdybyśmy rozmawiali w NL , to mielibyśmy więcej tematów do rozmowy. Tutaj za długo nie pogadamy. Ledwo się w ogóle poznaliśmy. Z pewnością nie wyjawię żadnych tajemnic handlowych. W tej Holandii, to chyba nie miałeś za dużo czasu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Palexpres: tak myślicie? Gdybym nie miał odpowiednio dużo czasu to nie podważał bym działania tego produktu. Bo po paleniu zwykłym, waloryzowanym (mityczny wulkan) i paru ciastkach z rana jakoś nie byłem tak zmolestowany jak po tych napojach. I nie, nie wmaowicie mi że nie "wybawilem" się za mocno. Nie znacie mojego romansu z tymi substancjami a właśnie przez te błędne koło które toczyło się dosyć długo śmiem podważać skład tych produktów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Palexpres: a macie na to jakieś zapewnienie poza wasza deklaracja? Bo mi właśnie o to się rozchodzi, nie znalazłem takiego działania w zwykłym produkcie jak w tych butelkach przedawkowanych.
1. Czy jesteście producentem tego napoju czy tylko naklejanie swoje logo na butelki zamówione ze świata?
2. Czy nadmierne spożycie produktu (butelka na raz) ma działanie odurzające? Jeżeli tak to dlaczego?
3. Czy potraficie przedstawić jakiekolwiek badania które potwierdzają stwierdzenie o dopalaczach?