Wpis z mikrobloga

Boze, odswiezam co chwile na allegro „bonifikarta” co chwile pojawiają sie nowe po 95zł i ludzie jak głupki wykupują to. Przed chwilą jakis gosc sprzedal 10szt w 10 min. Ciekawe skad tyle ich miał… poza tym jak wydasz 95zl za to, to ci wychodzi na to samo jak bys placil normalnie bez jej kupowania xD
#bonifikarta
  • 4
  • Odpowiedz
@heracinsky: Pewnie pracownicy sobie wzięli zamiast rozdawać. Widziałem, że youtuberzy też dostawali po kilkanaście sztuk i potem losowanki w sieci robili. Oczywiście tacy co jadają w maku youtuberzy.
Co do opłacalności to zależy ile kto w maku jada. Mi za 5-6 dych ta karta zwracała się kiedyś na 3 zamówieniach xD Czyli w sumie w ciągu tygodnia, a potem przez 3 miesiące profitowałem.
  • Odpowiedz
@heracinsky: Wiesz, burgery bez promki kosztują 13 ziko, z boni 8 - oszczędzasz piątkę na sztuce. Zestawy - 22 zł, z boni 14 - oszczędzasz ósemkę. Kupisz 12 zestawów lub 20 burgerów, lub też 20 mcflurry/szejków i jesteś na zero. Jak ktoś ma np. maka obok kampusu albo roboty to zjeść 12 zestawów w ciągu 90 dni to niespecjalny wyczyn, więc i tak się oszczędza.
  • Odpowiedz