Wpis z mikrobloga

Może prościej. Kuce myślą że gdyby pokazać Korwina i jego korwinowskie wypowiedzi ludziom to ci ludzie by go poparli. A nie popierają tylko dlatego że ich nie znają.
Jest to bzdura, o której kuce się w końcu przekonują.
Kolejnym etapem jest myślenie, że to są dobre treści, tylko Korwin przez pajacowanie niewłaściwie je przekazał ludziom.
Też nie. Ich się nie da przekazać we "właściwy sposób". Jedyny "właściwy" sposób to przekazanie ich w
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Korwin prawicy nie niszczy, bo prawica ma się dobrze. Chyba, że wyznajesz pogląd Korwina, że tylko on jest prawicą, no ale wtedy nie możesz mówić o niszczeniu prawicy przez Korwina. Źle się ma ta wypaczona, pełna sprzeczności wersja prawicy, którą wyznaje Korwin, a która z ideałami liberalizmu nie ma nic wspólnego.
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Przecież Korwin sam jest libertarianinem (konkretnie paleolibertarianinem) i wproiwadził do sejmu siebie jak i np. Dobromira Sprośnierza (też libertrarianiana) do sejmu, oraz propagował na swoim najpopularniejszym blogu politycznym w Polsce wiele tekstów np. Murrey Rothbarda.

Ale zgadzam się że Korwin przynajmniej stara się zniszczyć wolnościowców (czyli socjalistów).
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Ty to jesteś tym memicznym kucem krzyczącym:
"Panie Januszu Nie!!!"

To tak jak Dobromir Sośnierz, który już wiele lat temu przekonywał że Korwin niszczy prawicę i szkodzi, ale jakoś Dobromiś dzielnie trwał z nim w każdej partii jaką Janusz założył. Korwin przeszedł do innnej partii, to Dobromiś za nim i tak w kółko.
Dopiero teraz się oduzależnił, ale to dopiero wtedy kiedy krul pomógł mu wejść do sejm. A i
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: "Rosja się broni" "Czas podziwiać Rosję"


xD

Zawołam paru kuców, bo bawią mnie ich fikołki, salta, pajacowanie
@milymirek @Volki
Wytłumaczcie nam dlaczego Korwin wcale nie wypowiada prorosyjskich zdań i to tylko lewackie urojenia. No wiecie, "wyrwane z kontekstu" "nie zrozumieliście naszego króla" "nie powiedział tego co powiedział" itd.

@M_xxx odpowiem ci jako były wyborca konferencji (przepraszam i wstyd mi za to): korwinowi już totalnie #!$%@? i nie wykluczam, a wręcz
  • Odpowiedz
Wytłumaczcie nam dlaczego Korwin wcale nie wypowiada prorosyjskich zdań i to tylko lewackie urojenia. No wiecie, "wyrwane z kontekstu" "nie zrozumieliście naszego króla" "nie powiedział tego co powiedział" itd.


@uriel_ck: Panie, ja lubię wolny rynek a nie prorosyjskość. xD
Weźta te listy zaktualizujta w końcu.

Oczywiście JKM jest nadal najlepszym człowiekiem wolności.
  • Odpowiedz
Zawołam paru kuców, bo bawią mnie ich fikołki, salta, pajacowanie


@uriel_ck: Mnie jeszcze nikt nigdy nie zaorał, a jest długa lista osób, które mnie zablokowały z ich rozpaczy i niemocy intelektualnej.
  • Odpowiedz
@milymirek: Czyli nieważne ile ci kucu przedstawić rusofilskich cytatów to powiesz nie i #!$%@?.

Liczyłem na bardziej finezyjny fikołek, a ty kucu raczej jak osioł się zachowujesz. Jesteś uparty i nie chcesz się ruszyć i robić fikołków.
  • Odpowiedz