Wpis z mikrobloga

@anallizator: Zawsze bawi mnie gdy stronnicy tęczowych dziwaków próbują obrazić ludzi o innych poglądach przypisując im lub członkom ich rodzin homoseksualizm.
Jednak gdzieś w pustej głowie pojawia się jednak myśl, że to coś nienormalnego, czego należy się wstydzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@EvilToy w Polsce najbardziej zagrozeni sa busiarze po ataku LPTG wiec nie uwazam, ze jestescie najbardziej dyskryminowani.

Poza tym wrzucasz wszystkich do jednego wora jak op wiec jestes dzbanem
  • Odpowiedz
@Jegwan: No ja jakimś fanatykiem LGBT nie jestem. RAZ przechodziłem koło parady i tak na pół godziny stanąłem pooglądać te "zboczenia".

Z rzeczy wykraczających poza przyjęte standardy przyzwoitości widzałem jednego chłopaka bez koszulki - nie wiem jak to się ma do twojego postu.
  • Odpowiedz
@Jegwan: Dlatego, że takie słowa padają z ust homofobów, którzy próbują zamaskować swoje obrzydliwe poglądy. Kłamią, że chodzi o "obnoszenie się". A chodzi tylko o to, że ktoś jest homoseksualistą.
Może i taka osoba jest homofobem, ale za to jest kłamcą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@theicecold: Dziwny pomysł.


@DeadIy: dziwny pomysł? Masz rację, może lepiej utnijmy temat, bo ktoś jeszcze mógłby pomyśleć, że OP specjalnie wkleja zdjęcia jakichś ekstremalnych przypadków na potwierdzenie swojej tezy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0 No nie, zdjęcie zostało wykonane w momencie w którym ktoś szedł sobie ulicą i został skopany za domniemaną przez homofoba homoseksualność.

@MinnieMouse0 nie ukrywam, że bliżej mi do prawaka, ale srogo kisne na myśl, że ten cwaniak co kopie gościa, jakby był sam, a ten drugi z kolegami, to cwaniaczek prawilnie przeszedłby obojętnie, ze spuszczoną głowa w dół ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tom_Thanks: Ja ci już pisałem o czym mówię. A co do mojej rodziny to mam bardzo dobrą o czym chyba nie mozna o twojej powiedzieć skoro musisz o innych wspominać. No cóż współczuję.
  • Odpowiedz