Wpis z mikrobloga

  • 1
@Anthermil @axzc @moll Ja wynik mam prawie 10 (czli circa 2,5-krotna norma) i bedę właśnie organizować endokrynologa, bo to akurat wyszło przy okazji wizyty u ginekolog.

Ogółem nieziemskie zmęczenie, nieważne ile śpię, to i tak rano czuję potrzebę dodatkowej drzemki. #!$%@? problemy koncetracją, w pracy mimochodem popełniam różne błędy, ciężko mi się skupić na konkretnym zadaniu, zwłaszcza w ich natłoku. Włosy zaczęły mi lecieć po myciu głowy garściami. O zrzucaniu kilogramów, nie
  • 1
@moll Mam ogarnąć skierowanie na cito u lekarza pierwszego kontaktu raz dwa, a jak mi się nie uda, to do swojej ginekolog do poradni przyszpitalnej, bo niestety prywatnie nie mogła mi takiego wystawić. Tak że byle do przodu. Zobaczę jak tutaj będzie z kolejkami i czy ewentualnie coś prywatnie nie podziałać.
b e z n a d z i e j n i e
kompletnie nie miałem siły i ten wynik trochę rozjaśnił sytuację xd

a co do leczenia to heh ..
internistkę odwiedziłem dopiero kilka dni temu i teraz wyszło 3,5 jakieś
a w międzyczasie byłem tylko na wizycie u psychiatry który dał mi reckę na większą dawkę euthyroxu


@pieczarrra:
  • 0
@Chodtok Jaką dawkę dostałeś? Mi jedna ginekolog, u której byłam na szybko, dała mi Letrox 50, a potem druga, do której regularnie chadzam, stwierdziła, że powinnam 200 brać, ale to do endokrynologa koniecznie ;_;