Wpis z mikrobloga

T 34 Szczecin

Zgłoszenie 23b4eaddaf83acc9 z dnia 2022-05-31 20:10:37

Imię: T
Wiek: 34
Miejscowość: Szczecin

Kim jestem?
Kolejny introwertyk-programista. Wg popularnego testu - INTJ (to tak, żeby było mniej więcej wiadomo jaki jestem).

Na co dzień małomówny, samodzielny. Skupiam się na mojej pracy, która jest też moim hobby.
W wolnych chwilach lubię spacerować po lesie (najlepsze okresy to wiosna, jesień, bo latem to dużo komarów).

Nie należę do osób, które lubią imprezy i duże towarzystwo - wystarczy mi jedna osoba, z którą będę mógł dzielić życie.

Dlaczego MSŻ? Wykop może być punktem startowym, który być może pomoże nam znaleźć część wspólną na początku relacji (podobne zainteresowania pozwoliły nam odkryć ten portal). Alternatywne aplikacje sprawiają wrażenie przyciągania ludzi z którymi nie znajdę wspólnego języka.

Wygląd
178cm, 75kg, brunet, piwne oczy.

Zainteresowania
programowanie, finanse, polityka.

Czego oczekuję?
Ciepłej kobiety.

Ty mówisz, ja słucham co masz do powiedzenia. Opowiadasz mi o swoich przygodach gdy poszłaś do sklepu lub co się działo u Ciebie w pracy, ja słucham.

Fajnie jak lubisz gotować, jesteś młodsza i niższa.
Fajnie jak jesteś ciekawa życia i można z Tobą pogadać na cięższe tematy (filozofia, psychologia, finanse etc.), ale też się pośmiać z cringowych żartów.

Jeżeli jesteś do mnie podobna z charakteru to pewnie szybko byśmy się spasowali, ale podejrzewam, że na dłuższą metę będzie nudno. Jeżeli jesteś przeciwieństwem, to będzie ciekawie, ale nie wiem czy ze sobą wytrzymamy. Ot pytanie, czy przyciągają się przeciwieństwa, czy podobieństwa. Tego dowiedzieć się można tylko w praktyce.

Jeżeli jesteś "przy kości", to nic z tego nie będzie. Za dużo widziałem par typu on chudy i wysoki, ona mała kulka. Nie chcę takiego związku.

Jeżeli palisz lub nagminnie przeklinasz, to nie jestem zainteresowany.

Jeżeli masz dzieci, to też się wypisuję.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
w miarę poznawania, zapewne wypracujemy sobie najlepszą metodę na spędzanie wspólnego czasu. Na tą chwilę proponuję spacer do lasu lub piknik na łące.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
ślub: ok, zobaczymy.
dzieci: tak.
używki: nie przepadam, w szczególności palenia.
alkohol: bardzo sporadycznie.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonyszczecin #mirekszukamirabelki
  • 4