Wpis z mikrobloga

chce kupić chatę w #wroclaw w tym roku. Ceny jeszcze spadną czy co najwyżej utrzymają się do Q4?
Widzę, ze ceny bardziej w dół poszły na wtórnym, deweloperski to się trzyma ciagle na podobnym poziomie. Są jakieś targi mieszkan wartych uwagi/jak za takie kupno się zabrać? Warto się zapisać w jakimś biurze deweloperskim? Czy #!$%@?, bo działają i tak głównie na swoją korzyść (kup i #!$%@?, to nie warzywniak, ze będziesz przychodzić 50x w roku XD)?
#nieruchomosci
  • 17
  • Odpowiedz
@Alcadent:

Nie bierz pod uwagę ofert od Murapola. Nie pytaj czemu, po prostu nawet nie podchodź. Nie wiem w jaki budżet celujesz ale wybór jest taki, że np. 40m z dostępem do tramwaju jest w tej samej cenie co 50m na jakimś Jagodnie z miejscem postojowym. Więc coś za coś.
  • Odpowiedz
Ceny jeszcze spadną czy co najwyżej utrzymają się do Q4?


@Alcadent: część dewów we Wro zaczęło dawać drobne gratisy, mini rabatki, część obiecuje że przez 3 miesiące cen nie podniesie.
  • Odpowiedz
@Alcadent:

No widzisz a ja pomimo tego narzekania na Jagodno wybralem je miedzy innymi ze wzgledu na calkiem fajne polaczenie z centrum.
Przykladowo dzisiaj sobie wsiadlem w autobus i bez problemu dojechalem w te 30 min pod dworzec glowny. Pytanie w ile dojedzie sie z innych obrzezy, bo jak ogladalem miejsca w podobnej cenie co tu to byla tragedia, najpierw zeby dojsc na autobus musialbym isc kilkanascie min z buta.
No i ja tez jestem przyzwyczajony do innych odleglosci dojazdu. Duza czesc zycia spedzilem dojezdzajac na studia pociagiem prawie 40 min na ktory jeszcze musialem dojsc z buta 20 min xd Wiec dla mnie teraz to jest super dojazd.
Co innego natomiast jazda autem, bo z tym faktycznie jest tragedia. No i wypowiadam sie z perspektywy osoby pracujacej zdalnie, ktora raz na jakis czas pojedzie do
  • Odpowiedz