Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do męskiej części społeczności, która żywi się #keto #dodzo #lchf #lowcarb - dlaczego na dietach niskowęglowodanowych spada libido, zainteresowanie seksem (mimo wiosny), a członek słabo czuje dotyk i jest skurczony i niemrawy? Po obcięciu tłuszczu do maks 1g/kg i bazowaniu na węglach wszystko wraca do normy. Ktoś tak ma?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629648d66c4acecd3174bd50
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 1. Nie jestes moze czasem w trakcie adaptacji? 2. Musialbys naipsac co jesz konkretnie tak zazwyczaj codziennie i w ciagu tygodnia.

Ja mam jak koledzy wyzej. Raczej widze wzrost libido niz spadek ;)

PS
No i pytanie o reszte czynnikow - ruch oraz przede wszystkim sen :)
  • Odpowiedz
BiałkowaFeministka: Długotrwałe przebywanie w ketozie zwiększa SHBG, które wiąże hormony płciowe, między innymi testosteron. Miałem podobny problem po ponad 3 latach w ketozie: brak libido i porannego wzwodu (chociaż akurat podczas seksu nie było z tym żadnych problemów), stany depresyjne, brak chęci do czegokolwiek, słaby progres na siłowni - ogólnie wszystko to symptomy niskiego testosteronu. Zrobiłem badania w których wyszło że o ile całkowity testosteron był blisko górnej granicy, to SHBG
  • Odpowiedz