Wpis z mikrobloga

Czy Wy także nie lubicie Kushiego? Typ zupełnie nie przypada mi do gustu. Na początku był nawet okej, ale od czasu, gdy jego kanał zaczął się rozwijać, widać że idzie głównie w publikę i próbuje na siłę gwiazdorzyć. Czy Wy też nie lubicie takiego typu jutuberów? Podobnie Judi czy Hikomikos. Zwłaszcza ten pierwszy niezbyt miły, mimo że może się wydawać zupełnie inny. Drugi zadufany w sobie, i wiele fanów mu to zarzuciło.
Czy naprawdę nie ma jakichś normalnych, kulturalnych polskich jutuberów o Pokemonach?!
Polski YT w sumie i tak ssie.
#kushi #pokemon #pokemongo #youtube
  • 10
  • Odpowiedz
@CzasPogardy: Kushi to z całą pewnością nie casual. I właśnie to mnie w nim irytuje najbardziej.
Pokemon GO mnie nie interesuje, bo tu nie chodzi o grę, a o osobę jako taką.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xing77: no nie wiem. Kiedyś grał z pasją teraz robi to tylko dla kasy i widzę to jako gracz w pogo od samego początku, nie jedna osoba Ci to powie która gra codziennie. Fakt jedzi po świecie ale za hajs patronów. Mi tam on jest obojętny i mnie nie interesuje, piszę ci jako gracz, że w pogo jest cienki
  • Odpowiedz
@Xing77: Jak wyżej wspomniano Kushi to casual, nie ma kompletnie żadnej wiedzy, uważa że pokemon o statach typu 12/13/12 jest zajebisty i pamiętam jak się upierał przez długi czas że Breloom to TOP pokemon atakujący xD Do tego uważa że jak fajne CP to jest dobry.
Polecam Dreambastę i Diltka - profesjonaliści, wystarczy zobaczyć ich poziom, ilość expa i itp
  • Odpowiedz
No nie wiem czy amator jeśli ma 500 tys. subskrybcji


@Xing77: tak, z czego 90% to pewnie martwe konta :)
Wątpię, żeby pół miliona osób w Polsce interesowało się pokemonami, ilość wyświetleń dokładnie to pokazuje, 50k to max imo
  • Odpowiedz
@Kennyy: Ale mnie kompletnie nie chodzi o znajomość mechaniki gry przez Kushiego, a o osobę jako taką.
Kushi to żaden casual. Casuala raczej nie stać na takie ekstrawagancje na które sobie pozwala Kushi, i raczej się taki ktoś nie chwali na prawo i lewo co to nie on.

Oglądałem Dreambastę, i rzeczywiście, jest trochę lepszy, ale i tak średni jutuber jak dla mnie. On kręci głównie PoGo, a mnie to niezbyt
  • Odpowiedz