Wpis z mikrobloga

@Pan_Oski: @Pan_Slon: subskrybuje i śledzę na bieżąco, także temat kabelków mam obeznany :D Czekać na jakiś film z ładowarek, czy brać tego acefast? :D Jeszcze rano byłem zdecydowany na ankera nano bo ludzie polecają, ale potem doszedłem do wniosku że fajnie by było mieć też usb-a.
@Pan_Slon: To że jest więcej portów akurat mi nie przeszkadza, tyle że za większą liczbą wyjść i mocą pewnie idzie też cena, poprzeglądałem jeszcze internet i gdzie nie kopnąć to polecają tego ankera nano, jestem na niego zdecydowany mimo jednego portu, ale zastanawiam się czy to nie jest jakoś sponsorowane jak te słuchawki bezprzewodowe co je kiedyś każdy na amerykańskim YT polecał, nie przewinęła Ci się może ta kostka przez ręce?
@buoyah: Wziąłem w końcu ankera nano. Jest tani, ludzie polecają, nie grzeje się ani telefon ani ładowarka. Stwierdziłem że potrzebuje tego szybkiego ładowania w kryzysowych sytuacjach, bo głównie ładuję przez noc starą ładowarką 5W, nie powiem fajnie by było mieć jeszcze to usba, ale no idzie cena do góry wtedy