Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: Matko Boska, jak po dwójce Risena miałem takie "No, nie najgorzej" tak po trójce to już wiem, że to studio nigdy nie wyda porządnej gry xD. Oni są zamknięci w jakiejś hermetycznej rzeczywiści, gdzie żadna grubsza mechanika nie jest przemyślana, fabuła jest z kajecika nastoletniego fana fantasy i nie ma tam mowy o jakiejkolwiek większej ambicji.

Tak, zagram w każdą ich kolejną grę, skąd wiedziałeś?
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Jak w Risenie 1 bawiłem się naprawdę świetnie, w 2 już trochę mniej ale były przyjemne pirackie klimaty, tak 3.. obrzydziła mi na zawsze już kolejne gry od PB i dla tego w Elexa nawet nie zagarłem ani razu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mega_Smieszek cała ostatnia wyspa to tak naprawdę wycięty content. Mamy mało rozbudowane zadania+, lokacje piękne i dopieszczone w których nie ma nic+ kilku imiennych npc z kilkoma linijkami dialogu ma krzyż. Czuć że w trakcie produkcji nastąpiła zmiana koncepcji/cięcia budżetowe. Pamiętając wywiad z jednym z producentów wydaje mi się (czapeczka foliowa mode on), że w trakcie produkcji nastąpiły ostre konflikty, były przecieki o możliwości Risen 4 i otwarte furtki fabularne w 3.
  • Odpowiedz