Wpis z mikrobloga

Pamiętajmy że jak macie z dziewczyną podobne hobby np. podróże to facet zjeździł bałkany wzdłuż i wszerz a kobieta była w hiszpani w all invlusive i też powie, że podróże to jej hobby. To samo z kazdym innym zajęciem. Jesli sport to ty grasz a ona oglada Nadala. Jeśli gierki komputerowe to ona simsy a ty się podniecasz fabuła w disco elisium i tak w koło ze wszystkim. Najlepsze są te z rowerami. Damka po krakowie, a powiedz takiej żeby na szutry poszła xDD to jej mama nie pozwoli xD
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najlepsze są te z rowerami. Damka po krakowie, a powiedz takiej żeby na szutry poszła xDD to jej mama nie pozwoli xD


@wiem_wszystko: Była kiedyś fajna pasta o typie, który się umówił z dziewczyną na rower, ale nie znajdę tego teraz xD
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: nie wiem na kogo trafiasz, ale z żoną mamy podobne hobby i w sumie to jednak jest praktycznie tak samo. gra w simsy owszem, ale też uwielbia akcyjniaki tpp. na rowerach jeździmy i ciśnie zarówno po lesie na mtb, jak i szosą zrobi 50km. wyjazd na all jest fajny, bo picie drinkow nad adriatykiem mocno odstresowuje, ale nie mamy problemow pojechac do lasu pod namiot i jesc konserwy caly
  • Odpowiedz
ale nie znajdę tego teraz xD


@Speedy: proszę bardzo

Hehe dziewczyna zaprosiła mnie dziś na rower. Zgodziłem się ochoczo, jako że jestem amatorskim kolarzem szosowym. Ustawka oczywiście o 6 rano pizgawica straszna, więc założyłem moje super oddychające rękawice na warunki wilgotne o wadze 0,1 grama. Kosztowały 800 złoty, ale w takich od razu jeździ się szybciej. Na grzbiet narzuciłem nieprzepuszczjącą wiatru, dopasowaną bluzę za 1 tys złoty. Na koszulce #!$%@?
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: Gdyby to wyłącznie hobby miało być odzwierciedleniem ciekawej osobowości to można by stwierdzić, że Adolf Hitler był naprawdę spoko gościem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Laski może i są mniej ogarnięte życiowo i wiele z nich nie dałoby sobie rady bez faceta, ale jeśli chodzi o hobby to strzelam (bo żadnych badań nie czytałem), że statystyki w Polsce są podobne. Znam mnóstwo facetów, którzy żyją bez
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: To znasz #!$%@? laski.
Mam kilka zajebistych koleżanek ze ściany, które każdy weekend siedzą w skałach, moja dobra koleżanka od lat jeździ na rowerze po górach, jedna znajoma jest pilotem, moja żona jest mega wkręcona w fotografię i podróże, Niegdy nie byliśmy na all inclusive. Byliśmy za to na każym kontynencie z wyjątkiem Antarktyki.
Zmień towarzystwo.
  • Odpowiedz