Wpis z mikrobloga

336 503 + 37 = 336 540
To byla droga z pracy... do pracy srednia 29/h z ... 22... takiego wiatru chyba nie przezylem nigfy w zyciu... myslalem ze mnie zwieje... takiego wkurfa tez nie mialem nigdy w zyciu
Ps zna sie ktos na wahoo elemnt bolt?? Fiksuje mi cos wgrywam trase ze stravy ale w aplikacji wahoo pozniej pokazuje ze trasa nie odnaleziona na wahoo... a zawsE tak robilem i nigdy nie bylo problemu... odibstakowalen i zainstalowalem na nowo, licznik fo ustawien fabrycznych i dalej to samo....
#rowerowyrownik #szosa
Pobierz wi1qqqq - 336 503 + 37 = 336 540
To byla droga z pracy... do pracy srednia 29/h z .....
źródło: comment_1653945303DyFpTVomizgUXLTRmE69lN.jpg
  • 13
Fiksuje mi cos wgrywam trase ze stravy ale w aplikacji wahoo pozniej pokazuje ze trasa nie odnaleziona na wahoo


@wi1qqqq: o Paaanie, jak mnie to wpienia. Wgrywam trasę z Komoota przez aplikację, tylko żeby przeczytać "Requested element was not found on ELEMNT" (°° Jedyne, co działało, to synchronizacja tras poprzez podłączenie licznika do wifi i wybranie trasy bezpośrednio w liczniku. Niestety,
@wi1qqqq: Na Twoim miejscu po prostu bym jeszcze w domu zsynchronizował po wifi, żeby mieć pewność, że wszysktie trasy masz bezpośrednio w liczniku. Ale i tutaj czai się pułapka - stworzyłem nową trasę w Komoocie, chciałem dodać tę jedną na licznik, kliknąłem sync. I... wszystko poszło się bujać, synchronizacja zaczęła ściągać wszystkie trasy od nowa, a połączenie okazało się niestabilne i załadowało się raptem z 20% tras.
@wi1qqqq: @malaka: Dobrze zrozumiałem - z własnego telefonu udostępniacie wifi (czyli macie włączony internet mobilny oraz hotspot), wchodzicie w aplikację Wahoo i macie możliwość połączenia się z tą udostępnianą samemu sobie siecią? Bo u mnie nigdy się nie pojawiała na liście i zawsze musiałem kombinować na dwa telefony ( _) Podobne doświadczenia mają też inni