Wpis z mikrobloga

krótko mówiąc też sądzisz, że to już koniec waluty? :D


@snicer: Nie. Tak to bym miliony na sprzedaż wystawiał... ;)

Sprzętu do kopania chcę dokupić, ale trzymam się żelaznej zasady, że dodatkowy sprzęt za zyski z pierwszego dopiero.
a wg mnie wszedzie gdzie jest ponad 100kk coinow i ma gownianą cene to się nie opłaca kopać ;D za duża inflacja


@Cenwargh: inflacja? :) przyrost jest z grubsza proporcjonalny w większości walut. Co za różnica czy jednej waluty wykopuje się milion/dzień czy 100?
@geronimo80: dokładnie, to jest problem, ale niestety nadmiar waluty doprowadzi do tego, ze bedzie nic nie warta (czyli za drobne rzeczy bedziemy placili cos jak 200 000 peso czy rubli). Jak dojdzie do sytuacji, ze DGC bedzie wart 0.3$ - bede zadowolony i to bardzo
dokładnie, to jest problem, ale niestety nadmiar waluty doprowadzi do tego, ze bedzie nic nie warta.


@snicer: a czemu ma być nic nie warta? przecież może być warta proporcjonalnie do ilości...

LTC jest 80mln = są po 30$ więc jeden piesełek 0.024$

jak się porównać do BTC to jeszcze lepiej, bo 0,19$

Ja bym się cieszył nawet z 0.024$ :)
@geronimo80: no tak, ale to w druga strone zadziala, tam byly ulamki, a tutaj jak w Polsce przed denominacja - to jest urok kryptowalut, nie da sie oszacowac przewidywanej wartosc, tak, jakby jak najblizej oscylowala w stosunku do obecnych walut, typu LTC = 4$, DOGE 0.5$. Żeby takich ogromnych dysproporcji nie bylo. ALe moze to i dobrze. Swiatowa finansjera ma juz problem i tak ;))
ha, pytanie dodatkowe - czy przy krypto mozna przeprowadzic denominacje? :D


@snicer: A czemu nie? jedną walutę zastąpić drugą, żeby ludzie sami wymienili... Coprawda bez banku centralnego to chyba trudniejsze przekonać użytkowników :) >no tak, ale to w druga strone zadziala, tam byly ulamki, a tutaj jak w Polsce przed denominacja - to jest urok kryptowalut, nie da sie oszacowac przewidywanej wartosc, tak, jakby jak najblizej oscylowala w stosunku do obecnych