Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Johnnysins: Nie tyle ból tyłka co brak zrozumienia i/albo żal wyrażany jakaś formą szydery.
W głowie mi się nie mieści aby mieszkać z rodzicami - podajesz za argument że nikogo nie masz, i tak jak piszesz na bank się to nie zmieni póki mieszkasz z rodzicami. Gdzieś tam podświadomie kobieta szuka zaradnego mężczyzny- mieszkanie z rodzicami jest tego zaprzeczeniem.
Więź domu rodInnego pomiędzy dzieckiem a rodzicem powinna zostać zerwana jak najszybciej,
  • Odpowiedz
@Johnnysins: Wynajem teraz, to już serio padaka. Jeszcze z kimś, to rozumiem ale jak wydajesz np. ponad polowe kasy na mieszkanie, to jest frajerstwo. Poza tym jeszcze zazwyczaj w wiekszym miescie 2h dojeżdżasz do pracy, więc tam nawet specjalnie nie siedzisz. Ja normalnie mieszkam dalej z rodzicami i sie ciesze, że nie muszę sie o nic martwić. Cała wypłatę odkładam, mogę sobie zapraszać dziewczyny, bo mam spory metraż i nikomu to
  • Odpowiedz
@Johnnysins: ja mam dziecko i żonę i żyje ze starymi i sram na to co ludzie mówią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale rodzice mają mieszkanie w scislym centrum Krakowa i mogąc dzięki temu szybko zbierac hajs na wlasne mieszkanie to bylbym debilem idąc na wynajem.
  • Odpowiedz
@Johnnysins: Mieszkanie z rodzicami, ale jak? W mieszkaniu 60m2 czy w dwupietrowym domu? Bo to "delikatna" roznica. Ja bym z rodzicami mogl mieszkac, bo sa na luzie. Duzo ludzi nienawidzi swoich rodzicow i #!$%@? z domu jak najszybciej XD
  • Odpowiedz
@Johnnysins: Dla samotnego chłopa najlepsze rozwiązanie. Oszczędzasz hajs. Masz ugotowany obiad, a nawet zrobione pranie. Same plusy. Najgorzej jak masz różową i mieszkasz z nią i starymi w bloku na małym metrażu, to wtedy beka. Jeśli masz do dyspozycji piętro w domu, to spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Johnnysins: ludzie zazdroszczą (choć się tego na każdym kroku wyprą), że w sumie to jesteś wolny i masz więcej kasy dla siebie, a oni są przywiązani na 30 lat do kredytu.

W głowie mi się nie mieści aby mieszkać z rodzicami - podajesz za argument że nikogo nie masz, i tak jak piszesz na bank się to nie zmieni póki mieszkasz z rodzicami. Gdzieś tam podświadomie kobieta szuka zaradnego mężczyzny- mieszkanie
  • Odpowiedz
@Afropolon: > Więź domu rodInnego pomiędzy dzieckiem a rodzicem powinna zostać zerwana jak najszybciej, po to aby nauczyć się żyć samemu i samodzielnie, to powie ci każdy poradnik, psycholog i absolutnie każda kobieta.

Wtf co to za #!$%@? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElMatadore: Ok,

ej, ludziska, zmiana!!! Matador mówi że g prawda, zmieniamy wszystko. Niech ktoś zadzwoni do Italii powiedzieć że już nie muszą rządowych programów odpalać żeby te 38 letnie niedorajdy z domów rodzinnych od Mamusi zabierać.
Ja powiadomię Norweskie szkolnictwo aby o tym nie mówili bo przegrywy z wypoku tak powiedziały.
  • Odpowiedz
@Afropolon: usunąłem bo uznałem, że nie ma co się tak szczodrze dzielić info. (btw nie pisałem do Ciebie ale spk)

Ja nie mówię, że mieszkanie z rodzicami jest "dobre", mówię, że jest na ogół rozsądnym podejściem, zwłaszcza przy sytuacji ekonomicznej jakiej mamy i że wiele osób z mojego grona to praktykuje. Jest to IMO na pewno lepsze podejście niż branie kredytu/wynajmowanie po takich cenach, o ile ma się przestrzeń życiową i
  • Odpowiedz