Wpis z mikrobloga

Dziś byłem na swoim pierwszym kastingu do filmu "Good Girl", Philipp czyli sam reżyser jest mega miły, jak dobrze pójdzie to mogę naprawdę dostać rolę "Mike'a", jedyny problem, jestem za chudy, a Philipp powiedział mi, że mogą mnie sztucznie pogrubić.

Jeszcze nic nie jest pewne, nadal szukają lepszego aktora do roli Mike'a, ale na 70% pewne będę grać w filmie (ʘʘ)
Co najlepsze, jak dostanę rolę, to będą mnie potrzebować tylko na 1-2 dni zdjęciowe i na umowę restytucyjną.

#filmy #produkcjafilmowa #aktor #pmdfilms #niemiecki
  • 7
@alteron: Hmm, właśnie wracam z Berlina pociągiem do domu, googluje ten film i nie ma żadnych informacji o nim, chyba nie powonieniem zdradzać jeszcze nazwy publicznie, ale nic o poufności nie mówili.
@alteron: Ale jak już tyle zdradziłem, to mogę więcej zdradzić, będe grać mechanika samochodowego, szukają dość niskiej osoby ~175cm, czyli dokładnie ile ja mam.
I Mike musi kilka cytatów po angielsku z akcentem znać, dali mi kartkę aby przeczytać kilka cytatów i trochę sam siebie się zaskoczyłem, chyba nawet dobrze poszło mi :x