Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie właśnie drugi sezon.
Ja #!$%@?, co tam się dzieje xD Tak szczerze to nawet nie wiem o co chodzi i jaki jest cel tego wszystkiego.
Tu latające węże, jakieś krwawe drzewa, węże #!$%@?ące drzewa, syreny porywające dzieci. Wszystko pomieszane, poplątane xD
Mam dość mocne zastrzeżenie do niektórych rzeczy, niektóre wątki są wprowadzane, a za chwilę jest to nagle urwane.


Co to za chore gówno, czekam mocno na trzeci sezon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#raisedbywolves #seriale #hbomax #scifi
Pobierz s.....5 - Obejrzałem sobie właśnie drugi sezon.
Ja #!$%@?, co tam się dzieje xD Tak ...
źródło: comment_16539075443VcCbjmSx5Mb1swcbzAl8L.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szymon465: sprawdź sobie na YouTube kanał alt schwift x tam jest to dość dobrze wyjaśnione
Generalnie jak nie wyłapujesz jakiś mega szczegółów to ciężko wszystko powiązać
Ale nawet po obejrzeniu tych tłumaczeń nie jestem w stanie stwierdzić co, po co i dlaczego :D
@szymon465: Pierwszy sezon bardzo mi się podobał do ostatniego odcinka. W drugim sezonie poszli TAK MOCNO w tą dziwną symbolikę że podoba mi się nawet bardziej :D Szkoda tylko że jest krótki i w sumie jest takim teaserem 3 sezonu :/ Powinno być więcej Babci.
@_kapsel "Dom Zły" oglądałem trzy razy pod rząd. Raz pierwszy plan raz drugi a później trzeci raz na spokojnie. Ten film miał warstwy, ale serial o którym mowa warstw nie ma. Po prostu robi się chaos i nie wiadomo kto jest głównym bohaterem i co jest głównym wątkiem a co pobocznym. Może kiedyś przysiądę jeszcze raz, ale to jak już na prawdę nie będę miał co oglądać.
@_kapsel: sama koncepcja jest spoko, widać że jest to coś co Ridley Scott ma w głowie od kiedy zrobił obcego 2 i pokazał space jockeya. Ale jest tego za dużo. Za wiele postaci, za wiele wątków i robi się straszny szum. Dlatego pierwszy sezon tak dobrze wchodzi. Mało postaci, klaustrofobiczny klimat, przerażający android (matka) klimat dobrego thrillera.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kidi1: bardziej chodziło mi o plan w sensie obrazu. Oglądając to podsumowanie pierwszego sezonu dowiedziałem się, że w jakiejś scenie gdzieś z tyłu jest symbol x, który był dwa odcinki wcześniej gdzieś tam i jest nawiązaniem do legendy o jakimś bóstwie i dlatego oznacza to to i tamto. Ciężkie do wyłapania jak nie oglądasz odcinków klatka po klatce
@realizta: trochę zgoda, ale drugi sezon też miał dobre momenty chociaż faktycznie