Wpis z mikrobloga

Ostatnie live i jest petla pokazują sytuacje kiedy odpadła Srolcia i Żmija pruje łep cały czas JJ, wali mu na łep jaki z niego zdrajca i inteligentny człowiek by tak nie postapił, że powinien wybrać Olivke , bo Olivka chce zbudować relację na nieszczęściu Domi. Jaki biedny ten JJ siedzi na krześle wręcz z głową tak mocno schyloną że schowana jest w kolanach. Sypie mu teksty że on bedzie miał konsekwencje tego wyboru w głowie, bo nie zdradza sie tylko fizycznie i to świadczy tylko o tobie JJ. On siedzi schylony a ona wyprostowana nad nim i ma lekki usmieszek..Takie suki co tak potrafia człowieka zgnębic psychicznie powinno sie izolować, tak potrafia psychicznie skopać człowieka ! Ona nie potrafi sie opanowac , mówi to z taka lekkościa, a on nic nawet nie mówi tylko potakuje
#hotelparadise
  • 23
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: no i że ona też czuje się przez niego zdradzona jak Karola, że tyle razy mówiła mu że nie ufa Oliwii, znał powody, ale nie liczył się z jej zdaniem itp. Niedojrzała siksa, to jak ona ryje beret to jest dramat. Jak to ona ciągle powtarza TOTALNIE. () jakim prawem on zagłosował tak jak wtedy czuł, powinien czytać w jej myślach i wiedzieć, że jak
  • Odpowiedz
@patrycja3123: @Barbarellaa: to jest ten wieczór kiedy #!$%@? Zdzir placze, Kasper płacze, Laura płacze. Od wczoraj to nadają samo na live. Starsza pani idzie na gdybalnie powiedziec ze idzie spać do Kaspra i Laury bo oni czują się bardzo dobrze w swoim towarzystwie i długaśne rozmówki sobie urządzili. a na drugi dzień się przelizali w basenie, więc widać że coś tam miedzy nimi kiełkuje...może jednak są razem po
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: trafiłam na to, ale mu ryje banie, ciężko się tego słucha. Ile ona ma nienawiści w sobie do Zdzirow, a ch ja obchodzi na czym ktoś budował swoją relację, typowe zmijowate myślenie pt moja relacja jest lepsza niż Twoja
  • Odpowiedz
@Opportunist: @Opportunist: czasem wydaje mi się że taki Kipman1 jest tu ponieważ produkcja wynajęła go jako pyjarowca do ocieplenia wizerunku Jaya i Elizy bo widzieli że z tego może być straszny kwas, że może się skończyć tak jak hp4 hejtem i zniesmaczeniem. Eiza która wali takie teksty do JJ na łeb i on sam, który ma bulimie i depresję.Mogła być z tego grubsza sprawa
#hotelparadise
  • Odpowiedz
@Opportunist: @Lolek1011: poza tym ta gówniara lansuje się na imprezach przez co wypada najbardziej sztucznie z całego teamu. Łapie pozy, poważna mina jakby kij połknęła. Znęcała się nad nim psychicznie przez cały czas trwania programu więc uważam, że ona w ogóle nie była szczera, nie była sobą najbardziej z tych wszystkich uczestników, grała a do tego podburzała jednych przeciwko drugim swój sposób żmijowaty. Tak wszystko ogarniając to myślę nawet że
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: kurcze jak to tak wszystko podsumowałas to chyba kupię sobie piwko na wieczor bo może właśnie dzisiaj będzie ten dzień jak Żmija ulotni się z hotelu. Swoją drogą ciekawe zestawienie dwóch par: Oliwki która chyba wszystko zrobiłaby dla Zdzira i go wspiera i Elizy która zamęcza psychicznie swojego partnera, naprawdę straszny był ten live i to jej rycie bani
  • Odpowiedz