Wpis z mikrobloga

Hej Mircy z #wroclaw i #ekspresdokawy - jest sprawa.
Chcecie zrobić coś dobrego dla jednego ze swoich i jednocześnie coś dla siebie?

Nie chcę się długo rozpisywać, gdyż staram się ogarnąć życie po ostatnich tygodniach dlatego tutaj w skrócie:

TL;DR Jeśli chcesz oddać do naprawy ekspres do kawy i jednocześnie pomóc Mirkowi w trudnej sytuacji, zgłoś się po fajną ofertę do https://www.zborowskiserwis.pl/

Dla szerszego kontekstu:

2 dni po świętach wielkanocnych i 3 miesiące przed moim weselem dostałem wypowiedzenie od Janusza dla którego pracowałem od 6 lat. Tak, mamy też z narzeczoną kredyt i tak wzrosła nam rata ale nie będę się nad tym strasznie rozczulał, o dużo muszę aktualnie zadbać a jak wiecie bez pracy jest o to ciężko. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Janusz popadł w długi do tego stopnia, że leasing zabrał mu samochód, dostał wypowiedzenie od właściciela lokalu, kobieta wyrzuciła go z domu, zwolnił wszystkich i zawija interes z Wrocławia na jakąś mniejszą miejscowość gdzie jeszcze nikt nie zna jego zamiłowania do nieopłacania faktur i wiecznego kombinowania na hajs.

Oczywiście pierwsze co, to wysłałem multum CV w różne miejsca, ale kurde jestem specjalistą w swojej dziedzinie a przebranżowienie się w trakcie przygotowań do wesela nie napawa nadzieją.
Postanowiłem więc, że założę własny serwis ekspresów do kawy. Robię to od 7 lat i mogę śmiało powiedzieć, że naprawię każdy przypadek (nie każdy jednak z perspektywy klienta opłaca się naprawiać o czym zawsze szczerze powiem). Podczas wiecznych nieobecności Janusza i tak ja zajmowałem się fakturowaniem, klientami, częściami i naprawami jednocześnie więc dokładam sobie jedynie odpowiedzialność majątkową do zakresu obowiązków.
W 2 tygodnie udało mi się znaleźć lokalizację, ogarnąć firmę, wstępnie social media i zacząć działać! Przeniosłem część klientów o których dbałem w poprzedniej firmie do siebie, jednocześnie robię remont i zbieram kolejnych klientów, jednak zapewne wiecie jak ciężko jest się przebić z czymkolwiek nowym w każdej branży.
Janusz mimo miał dobre opinie o usługach w zakresie naprawy automatów (głównie dzięki mnie, bo jako jedyny zajmowałem się tym tematem w firmie) ale wbrew poprzednim ustaleniom nie chce on przekierowywać nowych dzwoniących klientów do mnie, bo śmiałem upomnieć się o zaległą wypłatę za pół przepracowanego maja i wynagrodzenie niewykorzystanego urlopu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Także walczę o odzyskanie pieniędzy, odnawiam lokal który wynająłem, naprawiam, przygotowuję się do wesela i podołam temu wszystkiemu jeśli będę miał systematycznie klientów.

Dlatego przychodzę do Was propozycją, ponieważ kocham to robić i robię to rzetelnie - jeśli macie do wyczyszczenia/naprawienia/przeglądu/ ekspres do kawy zaufajcie Mirkowi i pomóżcie uczciwie przeżyć.
johtypytyhyn - Hej Mircy z #wroclaw i #ekspresdokawy - jest sprawa. 
Chcecie zrobić ...

źródło: comment_1653901412qfDqyWzpRyy86DwAOxdUx6.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@p3sman: pełne odkamienianie, czyszczenie układu kawy, rozebranie wyczyszczenie i nasmarowanie zaparzacza, regulacja grubości mielenia, wymiana koniecznych uszczelek to 250 zł. Z fakturą wcale nie będzie drożej! ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johtypytyhyn: na prawdę ludzie trzymają oryginale kartony po wszystkim? A schowam karton na szafie, może za 6 lat się przyda żeby wysłać do serwisu xD
  • Odpowiedz